Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés, volt valakinek...

Fegyencedzés, volt valakinek hasonló problémája a kézenállással?

Figyelt kérdés

Igazából nem a gyakorlat kivitelezésével van a probléma.

A fél fekvőtámasz menne, csak mikor még a sima kézenállást csináltam (kb 1 percig kell ugye kitartani a könyv szerint) nekem tele lett [foltokban] az arcom kis piros pöttyökkel és 1-2 nap kellett, hogy elmúljanak. ( a vérnyomásom teljes mértékben rendben van).

Lehet ez a rossz kivitelezés eredménye, légzés vagy rossz tartás... ilyesmi?


A válaszokat előre is köszönöm!


2013. márc. 31. 17:19
 1/4 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy ez normális dolog,talán valami szakértőt meg kéne kérdezned.
2013. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sága ***** válasza:
Szerintem se normàlis.Èn nem tudom csinàlni a kèzenàllàsbòl fekvöt,mert a szemeim vèreresek lesznek ès az orromban az erek is pattognak.A vèrnyomàsom nekem is tökèletes.Sokàig pròbàlkoztam vele,de aztàn inkàbb a zuhanòbombàzò fekvöt csinàlom.Elöször a kètkezes makd fokozatosan àttèrek az egykezes verziòra.Erröl ha èrdekel olvashatsz Pavel Tsatsouline A Meztelen harcos cìmü könyvèben èsitt mèg sok màs informàciòt is talàlsz,amik nagyon jasznosak.
2013. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sága ***** válasza:
Bocsi hasznosak akart lenni.
2013. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet az , hogy nem melegítettél be rendesen? Átlagban sápadt, fehéres arcod van? Ha igen, akkor melegíts be alaposan amíg kicsit megjön a színed és utána már szerintem nem lesznek piros pöttyök. Ha mégsem jön meg a színed, akkor nem tudom. De ha a vérnyomásod rendben lenne akkor kétlem, hogy ilyen előfordulhatna.


A légzésre figyelj jobban, ne tartsd vissza a levegőt.

A tartásról csak annyit, hogy csak a sarkad érje a falat, kissé homorítsd a hátad.

Lassanként hosszabbítsd a gyakorlatot, nem kell elsőre 1 percig tartani magad.

2013. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!