Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, de még nem...

13 éves vagyok, de még nem balettozhatok, de szeretnék. Azzal feltudok készülni a balletra, h más táncal, vagy csak keményen nyújtok, h elég erős legyek a balethoz?

Figyelt kérdés

#sport #balett #ha még nem ballettozhatok #nem vagyok túl idős?
2013. márc. 31. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát sajnos a profi balettról valószínűleg már lecsúsztál, de az amatőr szintű balett végül is bármikor elkezdhető. Az semmiképpen sem árt, ha más tánccal és/vagy nyújtással készülsz rá.


Viszont kérlek, a helyesírásra is figyelj oda kicsit, mert az is fontos (lenne)...

2013. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát a ballett azért előg erőteljesen izom munka, bemelegítés-erősítés-nyújtás lenne a jó sorrend, nézz youtubon videókat hozzá, a nyújtást fokozatosan kell csinálni, mindig bemelegítve és ne rugózz közben stb., de a helyedben megvárnám míg mehetek mert kezdőként több a kár mint a haszon.
2013. ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!