Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hátra hány edzést kell végezni...

Hátra hány edzést kell végezni szerintetek?

Figyelt kérdés
én 5-6 fajta edzést szoktam rá végezni

2013. ápr. 3. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól kifejtetted a kérdést. 1héten egyszer kell hátazni, és sztem elég rá naturálban 3-4 gyakorlat. (minden edzésben legyen evezés meg valamilyen lehúzás, ha tudod több szögből, meg a felhúzás is jó:)
2013. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3-4 szerintem is optimális. 5-6 fajta gyakorlatot úgy sem tudsz megcsinálni (csak akkor ha puhap*cs módon csinálod). Én a 3. után már kész szoktam lenni.
2013. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ketté van osztva


3 gyakorlat + 3 gyakorlat bicepsz


és estére még 3 gyakorlat csak hátra

2013. ápr. 3. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fog menni. Nem fogod bírni. Amúgy is egy héten 1x kell edzeni egy izomcsoportot. Hagyni kell regenerálódási időt neki.
2013. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez így nem túl céltudatos. Ha ezt egy héten egyszer tolod, akkor se erőre, se tömegre nem az igazi, meg túl is edzenéd magad, ezt csak nagyon kicsi intenzítással/volumennel lehet bírni, ráadásul nem túl jó, hogy abbahagyod az edzést valamikor reggel/délután, aztán este tolsz még rá 3 gyakorlatot, mert belerondítás a regenerálódásba. Csinálj pár egyszerű edzéstervet, és azt változtasd hetente. És törekedj a legjobb gyakorlatokra: ilyeneket a: húzódzkodás, mellig húzás, döntött törzsű evezés, csigás evezés, felhúzás, fűrészelés, áthúzás.
2013. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mr.Z85 válasza:
Szerintem heti 2-3edzés
2013. ápr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak grat, heti 2-3 hát edzés?
2013. ápr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!