Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb AirSoft...

Melyik a legjobb AirSoft fegyver. Nem márka. Fegyver.30-40-ezres kategóriában, és AEG legyen, és közép kategória. GG, vagy akármi?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 14:06
 1/3 hun46y3 ***** válasza:

Figyelj, két szempont van.

Tetszik-e, és kényelmes-e.

Példa:

Nekem nagyon tetszik a FAMAS, tetszik a formája, tetszik, hogy a tár hátul helyezkedik el, szimpatikus fegyver, de számomra kényelmetlen. Egyszerűen sehogy sem áll kézre, nem tudnék vele rendesen boldogulni.

Ugyanakkor nagyon kényelmes az AK, kényelmes, úgy illik a kezembe, de sosem tudnék megbarátkozni a kinézetével, egyszerűen taszít, nagyon nem szeretem.

Végül pedig egy CYMA M14 mellett döntöttem, nekem ez lett az arany középút.


Tehát keress neten olyan fegyvert, ami tetszik, de mielőtt megveszed, járj el versenyekre, kérdezz bátran airsoftosokat, hidd el, nincs olyan, aki ne mesélne büszkén a fegyveréről.

Tehát fogd kézben a fegyvert, bizonyosodj meg róla, hogy illik hozzád, el tudod képzelni, hogy órákon keresztül ezzel rohangálsz.

2013. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké köszi
2013. ápr. 7. 16:57
 3/3 anonim válasza:
P90
2013. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!