Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A testvérem mindig mondja...

A testvérem mindig mondja hogy menjek el vele tornázni ilyen hot iron meg TRX meg iron box. Stb mert szerinte ha elmegyek 1x 2x futni az nem elég meg az semmi? LENT A TÖBBI

Figyelt kérdés
ilyen hot iron meg TRX meg iron box. Stb mert szerinte ha elmegyek 1x 2x futni az nem elég meg az semmi.De az igazat megvallva én nem nagyon szeretem aki tartja az edzést. Be akarom bizonyítani hogyhDe az igazat megvallva én nem nagyon szeretem aki tartja az edzést. Be akarom bizonyítani hogyha otthon edzek azzal is lehet fogyni. Valami jó itthoni edzésprogram vagy valami dvd vagy ilyesmi, futás is lehet benne mert szeretek futni? 14/La otthon edzek azzal is lehet fogyni. Valami jó itthoni edzésprogram vagy valami dvd vagy ilyesmi, futás is lehet benne mert szeretek futni? 14/L
2013. ápr. 9. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
14 évesen kizárt,hogy meg legyen az az edzésrutinod,tapasztalatod,étrendbeli ismeretanyagod,amivel be tudnád ezt bizonyítani,ezért jobban jársz ha csoportos edzésre mész és tanulsz,fejlődsz-testileg és szociálisan-a tapasztaltabbtól,hozzáértőbbtől.
2013. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fogyás étkezés kérdése.


A futás lókuki, semmire sem jó. Heti 1-2 pár perces sprint, ennyinek van értelme, a hosszabb izzadás közben csak a térdeid mennek tönkre, szép lassan.


Igen, a tesód által említett edzések megdolgoztatnák az egész testedet. De ezt otthon is el lehet végezni, ámbár én is edző segítségét ajánlom.


Ha már van rutinod (vagyis ha lesz) saját testsúlyos gyakorlatokban, akkor bodyrockTV, Insanity programokat (videók) lehet csinálni. Igazából a legtöbb ember még mindig otthon erősít, különösebb felszerelés nélkül, mert alap erőnlétre mindenki ismeri a gyakorlatokat: fekvőtámasz, törzsemelés, hasprés, kitörés, guggolás. Ezek változatai, SZABÁLYOSAN kivitelezve. Ezt lehet variálni súlyzós edzésekkel, ez már csak csicsa.. tehát otthon is lehet edzeni, fogyni, nem ez a kérdés, hanem hogy otthon edzenél-e rendszeresen és azt jól csinálod-e.

A kocogás például nem jó, csak ehhez ért a többség.

2013. ápr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)
2013. ápr. 14. 12:32
 4/4 anonim ***** válasza:

*Nálam a pár perces sprint alkalmanként a villamos leelőzése, vagy hazafelé megtörténik.. elképzelek egy szarvast magam elé, aztán megy könnyedén.


De az intenzív edzést be lehet építeni egy hosszabb edzésbe is felpörgetésnek. Akár a TRX-be, akár a te otthoni erősítésedbe: dinamikusan végzett fekvőtámaszok, hasprések, guggolások, kitörések.. ezektől is felmegy a pulzusod, ha megerőlteted magad.

2013. ápr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!