Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsoftosok! Milyen védoket...

Airsoftosok! Milyen védoket használtok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt foleg a fulvédelemre, ugyanis eléggé félek, hogy egy golyó vagy egy ág mélyre jut és gondot okozhat. Desert locust szemuveget hordok, szemtol felfelé és álltól szemig nem szeretnék semmit viselni, mivel elég sok cucc van rajtam, és inkább szabadon lélegezzen a borfeluletem, hogy ne a szemuveg párásodjon. A ful védelmére mit ajánlotok, ami még jól is néz ki?

2013. ápr. 9. 19:36
 1/2 hun46y3 ***** válasza:
Talán a rádióhoz fülhallgató, a sapka is véd valamit, én sisakkal szoktam játszani, ahhoz meg tartozik fülvédő, direkt olyat vettem.
2013. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a fogaimat, meg az arcom jobban féltem, így van egy rácsos arc maszkom, szabadon tudok tőle lélegezni, és a pántja pont a fülemen keresztül fut körbe, tehát ez is kipipálva.


Párásodás: Én nagyon sokat mozgó játékos vagyok, és ezzel jár az is hogy kimelegszek, izzadok, és a kezdetekbe párásodtam is, hiába volt 3 szemüvegem, amikor cseréltem azonnal bepárásodott. (a rácsos szemüvegeket ki nem állhatom, meg azokat is utálom amik kizárják a perifériákat)

Na mind1, ezen felbuzdulva a környékemen fellelhető összes páramentesítőt megvettem és teszteltem. Többnyire sz*art se érnek!!! DE az ofotértbe találtam egy noname szert, kb 20ml es pumpás kis szürke palackba van, a kupak alatt egy szép króm csíkkal. Nekem ez nagyon bevált, vettem hozzá egy mikroszálas kendőt is.

1. lépés: spricc a szemüvegre,

2. lépés: aztán alapos áttörlés, hogy ne legyenek szennyeződések.

3. lépés: ismét spricc

4. lépés: most már viszont csak finoman át kell törölni, hogy maradjon rajta réteg.


Ezzel a cuccal én játékmenettől függően 2-4 óra hosszát tudok játszani úgy hogy látok!!! Azért írom hogy látok, mert párásodni ez után sem kezd, de a szemüvegen kicsapódó folyadék ennyi idő után már torzítja a képet. Ilyenkor lehet elölről kezdeni a folyamatot. Viszont soha nem szabad megtörölni a szemüveget, mert azonnal párásodni fog!


Nekem bevált, ezért merem ajánlani!!! Egy próbát mindenféleképpen megér, kb 1500ft a kendővel együtt. Egy két csapattársam is kipróbálta, náluk is hatásos volt. Kivéve egyet, amikor sálat tekert az arca köré, ekkor sem párásodott, de az a folyadékréteg kb 20 perc múlva jelent meg...

2013. ápr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!