Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a 100fekvőtámaszos program...

Ez a 100fekvőtámaszos program most komoly?

Figyelt kérdés
Mert kezdi ilyen 3-4es sorozatokkal egyhuzamba, utána 2-3 héttel már 30as sorozatokat kell csinálni másfél perces szünettel...én kizártnak tartom, hogy képes legyek valaha megcsinálni 30 fekvöt egyhuzamba...még akkor se voltam olyan erös, amikor "jó" volt az erönlétem (30km-es túra meg se kottyant régen, de 20 fekvötöl már összestem, de 12 perc futástól is)
2013. ápr. 9. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Én anno megpróbálkoztam azzal a programmal, és nem rossz! :) Mondjuk én úgy indultam, hogy kb. 25 ment magamtól, csináltam egy hónapig kb., aztán abbamaradt, de el tudtam menni 75-ig. :) Úgy írja a program, hogy ha nem tudsz tovább lépni, akkor ismételd meg a hetet, azt hiszem. :) Ez régen volt, aztán elkezdtem konditerembe járni, most pedig egy bő egy éves edzésmúlttal simán megy 120. :)) Szóval igen, hogyne lehetne. :) De ha meg akarsz botránkozni, keress rá a világcsúcsra...
2013. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azt a szintet kell választani ami még megy
2013. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a kondit nem nekem találták ki sajnos. Ugy vannak az emberek a kondival, mintha nem is lenne ember, aki nincs kigyurva...ilyen erövel mindenkit küldhetnének egy durva egyetemre, aztán szivatni utána, ha kibukik onnan.
2013. ápr. 9. 20:27
 4/8 anonim válasza:
Én se voltam nagy fekvőtámaszos. Amikor elsőnek elkezdtem csinálni (Ráadásul még a könyököm se bírja annyira a fekvőt) a fekvőzést, elsőnek csak 4-5 db-t csináltam meg 4x. Ez volt hónap elején. Hónap végére már a 4x15 is ment könnyedén.
2013. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Még hozzáírom, szóval, ha annyira nemmegy a fekvő, csinálj 6x3-at, amint hozzászokik a karod simán meglesz hónap végére minimum 12-14 azaz 4x14. Én 15 mp- szünetekkel csinálom
2013. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát oké, ilyen 10körül sztem meg tudok csinálni 4-5 sorozatot, de hol van az még a 20-30-hoz!
2013. ápr. 9. 21:54
 7/8 anonim válasza:
Jó munkához idő kell, most elkezdenéd ezt a taktikát, fél év múlva lazán 50el szériázhatsz.
2013. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát ja lehet, de nekem MINDENBEN ilyen a sorsom, hogy JÓ SOK KESERVES KÜSZKÖDÉS AMIG EGY TÖK ÁTLAG SZINTRE ELJUTOK...és én is csak 1 emberböl vagyok...nincs eröm és időm arra, hogy mindenben kinkeserves áron érjen el az átlag szintet.
2013. ápr. 11. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!