Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Oto Chili vagy 5 Minutes Trainer?

Ramiz kérdése:

Oto Chili vagy 5 Minutes Trainer?

Figyelt kérdés

Mi a különbség a két gép között (az áron kívül) ?

Valaki használta már valamelyiket?

Hasznos egyáltalán?



2013. ápr. 11. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

A 5 minutes-t nem ismerem, de ennek a csilinek láttam a plakátját, elfogott a nevetés. :)

Nehogymár megvegyél egy ilyet...

2013. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van, de azért kíváncsi lennék tapasztalatokra
2013. ápr. 11. 20:14
 3/6 anonim válasza:

Én használom az eredetit és nagyon jó

nehéz a feladat de hatásos

2013. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ismerősősünktől van egy Oto clili és elkezdtem vele "edzeni" ,másnap eléggé izomláz volt a hasamban,karomban. Ja és a mellizmomat is megmozgatta. 5minutes trainert nem ismerem de az oto chili nem rossz szerkezet.kb. 1 hónapja használom és érzem hogy egyre többet tudok belőe csinálni és látom a változást a felsőtestemen ( jó értelemben :) )
2013. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Van az oto chilire egy olcsó alternatíva, nálam bevált:

http://www.youtube.com/watch?v=DI17G5whYsM

ha jól linkeltem be pont ott fog kezdődni, ha nem, akkor 6:40-nél nézd meg

2013. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mi az 5 minutest vettük, nem tudom van-e különbség, de mi szeretjük, minden nap kicsivel több sikerül rajta megcsinálni. És nem értem miért hurrogják, mennyivel jobbak a böhöm nagy kondigépek, csak mert oda el kell járni és tükrök közt nyögni divatos drága göncökben?

Nekünk nem tellett hogy kettőnk is eljárjon, idő sincs rá, itthon akár ha bugyiba tornázol se ugatnak le, nem lényeges!

És igen jó szerintem, érzem a hasizmomon, fájdogált első nap, aztán érzem a combizmon, karizmon, vállamnál....

Nem hiszem hogy nem használ valamit!

Nem profi testépítő gép, ne ahhoz mérje aki leszólja!

Ez egy otthoni kis gépecske, napi szinten fitten tart, ennyi a célja. :)

2013. júl. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!