Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni az izommal?

Mit tudok csinálni az izommal?

Figyelt kérdés
9 évig lovagoltam, és a combom nagyon vastag, de nem mert kövér, hanem mert egy izom tömbbé változott... de ez nem valami szép egy lánynál ha akkora combjai vannak mint 2 ház... van valami jó ötletetek hogy tudnék lefaragni belőlük?:)

2013. ápr. 11. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne egyél fehérjét és lemegy az izom.. De hogy miért nem szép egy izmos comb, azt nem igazán értem. Nyilván nem steroidos férfinő testépítő kategória a tiéd, úgyhogy így látatlanban azt mondom, hogy vagy mégiscsak zsíros vagy nincs vele gond.
2013. ápr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így láthatatlanban nehéz megmondani,de szerintem lehet rajta zsír is, szóval ha leszálkásítanál akkor elég szép combjaid lennének :)
2013. ápr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tolj egy képet, úgy könnyebb megmondani. De feszítsd meg rajtad a lábad, úgy el lehet dönteni, hogy tényleg annyira izmos vagy-e, vagy csak combra-hízós fajta vagy.
2013. ápr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 poiu ***** válasza:
Nem a lovaglás a bűnös. Talán lányból nő lettél?
2013. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nem a fejlődésem a ludas:) azon már túl vagyok nagyjából olyan végleges formának mondható az alakom:) persze van raja zsír is, de az a kevesebb, most hogy végre nem -10 fok van megint le tudok menni futni, és akkor remélem az is le megy róla. akkor ha jól értem szálkásítanom kéne? tudtok rá megfelelő gyakorlatokat?
2013. ápr. 12. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:
aerob és diéta, nincs "külön gyakorlat", nincs helyi zsírégetés :)
2013. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 poiu ***** válasza:
Így van, kocorász, a fogyás idejére ikasd ki a keményítőt és a cukrot.
2013. ápr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké köszönöm:)
2013. ápr. 13. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!