Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni az nyárra,...

Le szeretnék fogyni az nyárra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még csak 14 vagyok de eléggé duci alapvetően homok óra alakom van és a gyomromat szeretném eltüntetni mert az nagyon nagy. : S Hogyan oldhatnám meg? A hasamat haspréssel levihetem csak a gyomromat nem tudom hogyan..Ha felhúzom a hasam és behúzom akkor ilyen: [link] de szeretném elérni hogy ne csak behúzással és felhúzással legyen ilyen. Segítsetek.kérlek.

2013. ápr. 12. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:

A gyomrodat ne tüntesd el, mert a lenyelt kaja ráesik a beleidre, nem emésztődik meg, és meghalsz. Az meg fáj.


"A hasamat haspréssel levihetem"

Nem viheted le. Csak tudnám miért ennyire magabiztosak ebben ennyien...

2013. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
ha fogyni akarsz akkor csak 1et kell tenned nagyon keveset kell enni.én így 1 hónap alatt 10 kilót is leadtam, bár eléggé legyengültem.
2013. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Húzz vissza a fogyókúrarovatba a többi fogyatékoshoz, kedves második :D Itt nem szeretjük az efféle ostobaságokat.
2013. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

eléggé alap ötletek lesznek, de... ez kell


1. ne egyé sokat

2. mozogj


de kifejtem

ha nem eszel sokat, zsugorodik a gyomrod, kevesebbel is jóllaksz 2-3-4 hét után, ergó kisebb kcal bevitel


ha mozogsz, kalóriát égetsz, tehát ha többet égetsz mint amit bevittél, akkor fogysz


de a kalóriabeviteled tartsd 1000 fölött, mert alatta igaz gyorsan lefogysz, de ha elkezdesz újra enni, raktároz, és mégjobban meghízol


amúgy talán a Fegyencedzés könyv

inkább erősítő, de alakot is tud formálni

emellett futás, vagy aerobik, tánc

2013. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért ostobaság wash? nekem a mozgás semmit se segített de a koplalástól fogytam mint annak a rendje.
2013. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
azért mert a koplalástól az izomból fogsz és a zsír megmarad..
2013. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
kaphatok privátban egy olyan képet ahol nincs behúzva a hasad meg semmi? csak hogy lássam úgy milyen :)
2013. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Koplalással izmot vesztesz, amitől löttyedt, sz@r forma lesz.

Normális szálkásító diéta + edzés kell, nem koplalás kisgyerek!

2013. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, amiért már 8563223342682 alkalommal kitárgyaltunk: marhára nem mindegy, miből fogysz. Marhaság a mérleget figyelni, és örülni, ha kevesebbet mutat, miközben ugyanolyan szarul nézel ki, vagy még szarabbul. A koplalástól szépen lépül rólad az izom, de a zsír megmarad, és mivel adott térfogatú izom jóval nehezebb mint ugyanakkora térfogatú zsír, a súlyváltozás nem jár jelentős kinézetváltozással. Plusz ott van, hogy megvonod magadtól a tápanyagokat és legyengülsz. Aztán amikor eléred a kívánt súlyt, megörülsz, és minden vissza a régibe, kivéve, hogy az izom nem jön vissza, de jön helyette zsír. És még szarabbul nézel ki, és még egészségtelenebb lettél. Ez mégis mire jó?

A fogyáshoz normálisan összeállított diéta kell, és mozgás, hogy megmaradjanak az izmok. Nagyon elrontottad.

2013. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából a koplalás azért nem jó mert akkor is ha lefogysz ott fog rajtad lógni a bőr mert ugye mozgással megkötöd az izmokat de így nem. Pontosan olyan mitn a zsírleszívás. Zsírt leszívod de ott plötyög az a bőr. Szóval nagyon szépen köszönöm mindenkinek a tanácsát. Valószínűleg nem fogok enni annyit és megpróbálok sportolni.: ) még egyszer köszönöm mindenkinek<3
2013. ápr. 12. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!