Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapasztalaitok kreatin monohyd...

Tapasztalaitok kreatin monohydráttal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalaitok van a kreatin monohydráttal kapcsolatban? Milyen formában szedted? Por vagy tabletta? Melyik előnyösebb, melyik a jobb?


Mennyi időn belül vettetek észre változást az izomzatotokon? Mennyit nőttetek tőle?


Az igaz, hogy a kreatin kúra első 2 hetében lesz a legfeltűnőbb a változás és akár +1, vagy 2 cm-t is nőhetek pl karban?


Előre is köszönöm a válaszolat!



2013. ápr. 13. 12:00
 1/8 dirtboy ***** válasza:

por formátum,kúra szerűen szedés

a por formátum a jobb.


35-40napos kúra során jött fel 3kiló /persze az nem mind izom/


hogy mennyit nősz karban azt nem lehet tudni,nőhetsz centiket igen de azért remélem nem csak karra edzel.

2013. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 *Endii* ***** válasza:

Por formában jobb, gazdaságosabb.

Kúrát érdemes csinálni.


Nekem az első kúra alatt hozott 4-5 kilót, persze nekem sem izom volt mind, jó néhány kg lement kúra után. Az erőszintemen is dobott egy 8-10% kb.


Ez jópár éve volt, azóta sokkal kevesebbet, 1-2 kg-ot hoz maximum.

2013. ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
kreatint nem érdemes venni pénzkidobás csak !! 1 hónap kb. egy kúra, hízol tőle 3-4 kg-t (ami csak víz) ha napi 4-5 liter vizet megiszol mellé természetesen, (erőt is hoz) és utána abba hagyod rá 1 hétre meg le megy amit felszedtél az a 3-4 kg, és az összes erőd elmegy. Kidobtál 8-10 ezer ft-t a semmiért végülis.
2013. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:

ma 16:20

látom a kreatinról kb annyi az összes ismereted hogy vizet köt meg de hogy hol köti meg meg minek hogy mit érsz el azzal hogy vizet köt meg arról sejtelmed sincs.

ilyen tudással szerintem ne akarj itt tanácsokat adni mert pont hogy inkább te szorulsz segítségre.

2013. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ma 16.20, tényleg nem vagy okos. Megköti a vizet az izomsejten belül, ezáltal gyorsulnak az anabolikus folyamatok. Így lesz netto izomnövekedés is, nem csak vízfelvétel.
2013. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
az nem elég ám hogy neten meg videókba olvasgatsz ilyen meg olyan baromságokat. én már tapasztalatból mondom.
2013. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dirtboy ***** válasza:
ja mert mi meg csak olvasgatunk közben meg azt sem tudjuk mi az a súlyzó
2013. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kevés vagy kisgyerek, 27 éve edzem, talán több tapasztalatom van.
2013. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!