Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tánc fajtákat ajánlotok...

Milyen tánc fajtákat ajánlotok amiket 14-15 éves korban még nem késő elkezdeni?

Figyelt kérdés
Nem teljesen nulláról indulnék mert 7 éve táncolok már, tehát van vlmi tancos tudásom

2013. ápr. 13. 22:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem késő semmit elkezdeni még 30-40-50-60 évesen sem, egyedül a te korosztályod csinál mindig ilyen nagy problémát ebből a "késő" dologból...
2013. ápr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De pl RG-t mát késő elkezdeni mert nekem nem fog úgy menni, mint annak aki már 4 éves kora óta jár
2013. ápr. 14. 13:56
 3/18 anonim válasza:
Én is már 9 éve táncolok, csak én 13 vagyok, de nem sok különbség ez köztünk, tehát egykorúak vagyunk! Én Hip-Hopra jártam, az is nagyon jó, de ha most ajánlhatnék valamit, járj Cheerleaderre! Én is arra járok! Nagyon jó! Tudnék ajánlani neked egy egyesületet, csak tudnom kéne, hogy melyik városban laksz. Mert ha ott laksz ahol én, akkor ajánlhatok neked! Nagyon jó sport!
2013. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Budapesti vok
2013. ápr. 15. 13:36
 5/18 anonim válasza:
Az előző vagyok, és ha Budapesti vagy, és ha keményen akarod ezt űzni ajánlom a TopFlyerst! Ismerem az edzőket, engem is szoktak edzeni, nézd meg az oldalukat! Szerintem nagyon jó, és oannan olyan profik kerülnek ki, hogy csak na! Elájuslz, ha meglátod! Ők a legprofibbak. Én nem oda járok, mert Miskolci vagyok, de ott az a legjobb! ;)
2013. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És itt van vlmi korhatár? Vagy addig ne is kezdjek hozzá ha nem megy a spárga?
2013. ápr. 17. 15:38
 7/18 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy lenne korhatár! Nem szokott lenni általában, de szerintem egy próbát megér. Csak azért fel kell készülni, hogy itt van edzés! Nem tutyi mutyi, itt ha kikerülsz egy 5 év múlva kb. izmos, vékony, laposhasú leszel, mert itt azért adja rendesen! Spárga? Hát én megtudom, de én talajozok, ez más téma, de ajánlott tudnod. Itt fogsz tanulni, tehát nyugi! Tanulod a cigánykerekeket, kézenállást, spárgát, skorpiót, emeléseket stb. Mindent meg fogsz tudni tanulni, de akrobatikából mennyit tudsz?
2013. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
spárga, bógni , szaltó, meg állásból híd nem megy
2013. ápr. 18. 19:31
 9/18 A kérdező kommentje:
és mit tudnék csinálni, vagy gyakorolni, hogy lemenjen a spárga?
2013. ápr. 18. 19:32
 10/18 A kérdező kommentje:
és magasságilag kb. mekkora magas lányok járnak?
2013. ápr. 18. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!