Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lépésszámlálóval tudnék...

Lépésszámlálóval tudnék súlyzózást számoltatni, ha a kezemre rögzítem?

Figyelt kérdés
Szeretném edzés közben kikapcsolódva nem számolni a kézi súlyzózást,így egy lépésszámláló tudná számolni helyettem esetleg,ha a mozgó kezemre rögzítem?
2013. ápr. 14. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A lépésszámlálót így is kéne figyeld, ami kb. ugyanaz mint számolni.
2013. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ami lépésszámlálóval én találkoztam, a rázkódást duplán számolta, szóval nem bíznék meg benne. Lehet valami drágább jobb, de nem biztos, hogy megéri.

Én olyankor, amikor csak egyik kezemben volt súlyzó, másikba fogtam mondjuk 30 csapágygolyót (azt hiszem ez a neve, az a kis átmérőjű fém golyó) és mindig kiejtettem egyet a kezemből valami kis tálkába. Nem kellett koncentrálni a számra, még "el is játszottam vele". (olcsó játék...)

2013. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zoli9411 ***** válasza:
Olyan nehéz számolni? :)))
2013. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sokadik sorozat sokadik eleménél én is zavarodtam már bele, hogy hol járok. Persze, ez nem világvége, de sokszor tényleg unalmas számolni, vagy fáradtan erre koncentrálni. :)
2013. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!