Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok 162 cm és 59...

Denka123 kérdése:

17 éves vagyok 162 cm és 59 kg. Főleg a hasamon látszik meg :S Futással heti 3 alkalommal (3km) + heti 2alkalommal Rubint Réka tornával (20perc) le lehet fogyni 3honap alatt 7 kgt?

Figyelt kérdés
Mert hallottam olyanról,hogy futással nem lehet fogyni..

2013. ápr. 14. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Lehet futással is fogyni, de jó étrend is kell hozzá. Heti 0,5-1kg a normális fogyási ütem.
2013. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. ápr. 14. 21:26
 3/8 anonim válasza:

Gondolom lány vagy..

Biciklizz, esetleg kezdj el kézilabdázni, diétázz stb..

Bár szerintem nem vészes a testsúlyod

2013. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igne lány :)

Igy ránézésre nem is :D de ha látnál a hasamon tényleg észrevenni,és most nem úgy mondm mint a többi lány, ahhoz képest hogy a többi testrészemen nem látni :D odamegy minden :D diétázni annyira nem szeretnék..:-S maximum odafigyelek rá jobban :) és nem eszem tele magam:) 162-110..52kg re akarok lefogyni az lenne az átlagos súly a magasságomhoz képest :) köszi !:)

2013. ápr. 14. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazad van tényleg fontos,hogy egy fiatal lánynak ne legyen hasa.A derékbőség fontosabb minden más méretnél.

Ha lemegy az a hét kiló lehet,hogy a hasadon még mindig lesz felesleg ezért koncentráltan kellene a hasadra edzeni.Én fiú vagyok és fogytam már két hónap alatt több mint 10 kilód,de nem igazán onnan ment le ahonnan szerettem volna.A súlyom már teljesen rendben volt,de a derekam még mindig nem stimmelt.

Te még nagyon fiatal vagy,ebben a korban könnyen engedelmeskedik a test.Sikerülni fog csak ne kösd kilókhoz a célod,használj centit.

2013. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma 21.50, mivel nincs helyi zsírégetés, így nem tudsz célzottan egy területről fogyni. Hasazással nem megy le a zsír onnan. Genetika, hogy ki, honnan milyen ütemben adja le a zsírt.
2013. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A centit éppen multkor emlegette a barátnőm,mert az zsír izommá alakul át..néhány esetben! A többi testrészről nem lenen igazán szükséges,de formálni azt szeretném azért :) ha hasamra szernék koncentrálni inkább mit alkalmazzak még mellé h 7kiló utan sikeres is legyen a fogyás a hasrol?:)

Neked meg gratulálok :-) csk igy tovább ;)

2013. ápr. 14. 22:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos zsírból soha az életben nem lesz izom. Teljesen más a két szövet, nincs közük egymáshoz. Szálkásító diéta kell és heti minimum 3-4, 40-50 perces aerob edzés, pl kocogás, bicaj. Nem tudod irányítani a fogyás helyét.
2013. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!