Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme úgy elkezdeni...

Van értelme úgy elkezdeni húzódzszkodni, hogy szinte biztos vagyok benne h csalás nélkül nem tudnám magam felhúzni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van, mert majd belerősödsz és megy szabályosan is.
2013. ápr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
HúzóDZkodni... Hát ez attól függ... ha egy sem megy, és csak ugrabugrálsz, akkor inkább lehúzást csinálnék gépen. De gondolom otthoni bohóckodásról van szó, így gép az nincs...
2013. ápr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálj ilyeneket akkor, míg erősebb nem leszel: https://www.youtube.com/watch?v=sJe5xLbxaxg
2013. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van, jopar evvel ezelött amikor lett ilyen nekem otthon (ergo barmikor ra tudtam ugrani, legalabb logni), 1 szabalyosat alig birtam összehozni. 1 honap utan mar tudtam 10et megcsinalni (lehet nem szabalyos, de igy is fejlödtem). Amellett csinalhatsz mas, könnyebb gyakorlatot is ami hasonlo izmokat, vagy segitö izmokat erösit. Legyen különbözö fekvötamaszrol vagy egyszerü hatgyakorlatokrol szo. Es alapbol jo ha nem csak 1 izomra mesz ra, hanem a körülötte levöket is mozgatod.
2013. ápr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!