Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak én nem értem ezt? (Zyzz)

Csak én nem értem ezt? (Zyzz)

Figyelt kérdés

Ugye Zyzz-t sokan azért tisztelik, mert ektomorf hardgainerként feledzette magát (persze doppinggal) és ehhez micsoda akarat kell stb.


Na most Evan Centopani, profi testépítő, gyermekkorában igencsak túlsúlyos volt, most mégis a top 10 testépítő között van a világon, a szárazságával sincs nagyon probléma.


Miért nem lehet annyiszor azt hallani, hogy Evan milyen dagadt volt mégis lefogyott, nem is egyszer! Pedig ugye kövérként kezdeni a testépítést jóval nehezebb, mert először le kell diétázni, ahol nincs annyi hibalehetőség, mint egy kezdő tömegelésnél, az ember hátránnyal indul (saját tapasztalat)


2013. ápr. 25. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem, ezt én sem értem.:)
2013. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Zyzz már meghalt(méghozzá nagyon fiatalon, nagyon tragikus módon)...sokszor a haláluk után nézik csak végig, h mit tett le az asztalra, akkor tisztelik..sztem csak ennyi.
2013. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Zyzz videókat csinált, bemutatta hogy " nem kell mással foglalkozni, érd el a céljaidat stb" ami elég közhelynek hangzik. Folyton bulikban volt, csajozott. Az emberek pedig ezt látták, hogy " jó test= csajok". Gondolom bőven közrejátszott Zyzz hírnevében ezt a tény.

Persze az meg tényleg érthetetlen, hogy natural testépítőket miért nem "istenítik" így.

2013. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért nem istenítik, mert az emberek többségének az jön le, amikor ránéz a tiszta meg a kokszos testre, hogy "dehát ez itt izmosabb".

És valóban, Zyzzt azért istenítik ennyire, mert egyrészt meghalt, másrészt amíg élt, valóban igencsak harsány volt.

2013. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem csak annyi hogy izmosodott de véleményem szerint nagyon esztétikusra sikeredett egy átlagember számára az jöne le hogy milyen szép, nem túl izmos. És olyan ember volt aki nem csak a testével hívta fel magára a figyelmet. Most sokan nem szeretik, de gondoljatok rá hány embert vett rá arra hogy elkezdjenek edzeni. Most kokszszal teli lett pakolva vagy nem az nem érdekes ezen szempontbol
2013. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Inkább néznék ki úgy, mint Centopani Zyzz helyett...
2013. ápr. 25. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Zyzz felválalta, hogy a csajok miatt gyúr, meg hogy irigykedjenek rá, és ezt mutatta az emberek felé. Mindenki aki csak azért edz, hogy aztán arcoskodhason zyzz rajongó lett. Mert úgy van nekik bemutatva az egész, hogy ha testépítő vagy, csak edzel eszel, doppingolsz, versenyzel. Ha pedig te vagy Zyzz akkor edzel, bulizol, csajozol. Zyzz is egy rosta, ami arra jó, hogy megkülömböztesd a kis köcsögöket, akik rajonganak érte és megvédik, az igazi sportolóktol.
2013. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Akkor nyeld le Evan faszát.
2016. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!