Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a vélemény erről a gyakorla...

Mi a vélemény erről a gyakorlatról? 16/L

Figyelt kérdés

Addigra szeretném feszesíteni/karcsúsítani a lábam,fenekem,vádlim mire vége a sulinak szóval, május+15nap!

[link]


Ha ezeket egy nap, kétszer elvégzem rendesen, és 2-3L vizet iszok meg és persze diéta/fogyókúrázok akkor lehet jó fenekem meg combom?

Már két hónapja fogytam 8kg, de csak sima fogyókúrával, de attól a lábam narancsbőrös maradt, és van ott felesleg.

Futni nem tudok kimenni mert a környék nem alkalmas erre.

(cigányok+kutyáik,"embertelen" helyen meg nem akarok futni, mert sokakat rabolnak el)



2013. ápr. 26. 14:45
 1/2 anonim válasza:
Ezek elég jó gyakorlatok, de szerintem jobban jársz, ha komplett DVD-t nézel (töltesz le, vagy neten). Bemelegítés és megfelelő nyújtás nagyon fontos, főleg ha a combodat karcsúsítani szeretnéd.
2013. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
NEM kell napi kétszer! elég heti 3szor. Másfél hónap alatt ne várj nagy változást. Kitörés is mehetne hozzá, szerintem ezekből 4x20-30 mehet nyugodtan.
2013. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!