Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért csináltatja meg a...

Miért csináltatja meg a mellét a legtöbb testépítő nő, vagy fitness-modell?

Figyelt kérdés
Komolyan bármilyen sport oldalt nézek, mindenhol óriási mellű nők vannak. Ez elvárás a versenyeken? :D
2013. ápr. 26. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

fitneszben,fitnesz modellben sok csajnak igazi a melle.

testépítő csajoknál verseny előtt meg olyan szinten alacsony a testzsír,hogy a mellből nem sok marad.

2013. ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szálkásításnál teljesen elfogy a mellük, mivel az is zsír, onnan is lemegy. Ezért.:)
2013. ápr. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jaja, a sok szálkásítás áldozata. Ebben az esetben szerintem elfogadható a plasztika.
2013. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És mi motivál egy nőt, hogy ezt tegye a testével? Mármint, hogy szinte férfit farag magából, az arcvonásai is betorzulnak. Nekem ezek a mellek idegenül hatnak a testükön, bizonyos testzsír% alatt még a menstruáció is leáll, nem? Tehát mi a jó a női testépítésben? Férfiak szépnek látják?
2013. ápr. 27. 23:16
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

valamelyik nap pont volt róluk egy dok film a national geographic-on.

a tabu sorozatban.

abban kifejtik ezt a témát bővebben,keress rá ha érdekel,jutúbon fent van az összes része.


a naturál maximumot meg igen.

én nagyonis szépnek látom,de ők nem azok akikről te írsz,ők már nem naturálok.

2013. ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sajnos még nem találtam meg azt a videót amit írtál.

Viszont egy másik gyöngyszembe belefutottam... biztos vagyok benne, hogy a melltartót viselő versenyzők férfiak...

http://www.youtube.com/watch?v=vSt3BmvO43o

2013. ápr. 28. 00:25
 7/15 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne keverd a fitness modell kategóriát a full koxos testépítő kategóriával. Ég és föld. A férfias kinézethez már több éves masszív tesztó kúra kell.

Azt meg, hogy mi motiválja őket, tőlük kell megkérdezni, én erre férfiként nem tudok válaszolni.:)

2013. ápr. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A tabu videóra nem tudok mit mondani, még a hatása alatt vagyok. :(


Persze nem keverem a testépítőt és a fitness-modelleket, azért is tettem fel mind a két néven az első kérdést.

Attól még továbbra is az a véleményem, -kisebb mellű de sportos nőként- hogy bármerre barangolok a neten én szinte csak megcsináltatott mellű testépítőkkel és fitness modellekkel találkozom.

Nem fontos kérdés, csak érdekelt és persze már kezdenek komplexusaim lenni :D



Gondolom ha már annyira szép és kidolgozott a test, és ha csak a mell ami nem alakítható NATURÁLBAN.... akkor megcsináltatják.

2013. ápr. 28. 07:58
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kisebb mellel sem komplexusosnak lenni, attól még nagyon is csinos lehet egy nő. A versenyzők viszont 10% testzsír alá szálkásítanak, szinte nulla mellük lenne, ami nem mutatna jól a színpadon, így az a megoldás, ha beugrik párszáz köbcenti szilikon.:)
2013. ápr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!