Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » AYCM SPORTPASS-t hogy lehet...

AYCM SPORTPASS-t hogy lehet kiváltani melóhely nélkül?

Figyelt kérdés

ALL YOU CAN MOVE Rekreációs sportkártya csak munkahellyel rendelkezőknek lehet kiváltani. Ez kinek jó? Miért büntetik azt, akinek nincs munkahelye? Pont nekik lenne jó a kedvezmény.

Vagy ez arról szól, hogy aki nem dolgozik ne is sportoljon?


Vagy akinek nincs bejelentett munkája, az nehogy már foglalja a futópadot a dolgozó emberek elől?


Elég kirekesztő gondolkodás, ha így van. Éljen az egyenlő bánásmód, és az egyenlő jog a sporthoz.


Nincs valami mód amivel ki lehet váltani melóhely nélkül?



#sport #sportkártya #Rekreációs sportkártya
2013. ápr. 27. 01:53
1 2
 1/13 dr.Mihalik Zsuzsa ***** válasza:
80%

Szia! Ez egy olyan program, amely végre a bérből és fizetésből élőket segíti hozzá, hogy rendszeresen sportolhassanak.

A diákok számára van diakjegy, a nyugdíjasok számára nyugdíjas jegy, viszont akinek a legnagyobb szüksége volna az aktív rekrealodasra, annak marad a teljes áru belépőjegy. Az All You Can Move SportPass ezt a problémát oldja meg, nem általánosságban a szabadidosport helyzetét. Az állami feladat, míg az Aycm kibocsátója egy magánvállalkozás. Mi erre tudunk vállalkozni.

De ha a céged csatlakozik a programunkhoz, akkor várunk Téged is szeretettel a Klubban.

Baráti üdvözlettel: All You Can Move

2013. szept. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kedves Zsuzsa!


A kérdés arra irányult, hogy akiknek nincs jelenleg munkahelyük, - tehát van szabadidejük - és szeretnének sportolni, miért vannak egy ilyen rendszerből kihagyva.


Esetleg köthetnének a munkaügyi központokkal szerződést. Vagy így rizikós, hogy hajléktalanok is bejárnak az edzőtermekbe? (Ez még érthető.)


Mi a helyzet a vállalkozásokkal a pár főt foglalkoztatókkal? Vagy az egyéni vállalkozókkal?


Nekik lehet nem érné meg leszerződni Önökkel?


Ha veszek valakitől, akinek a munkahelye partner, tudom használni az ő kártyáját?

2013. szept. 13. 12:16
 3/13 dr.Mihalik Zsuzsa ***** válasza:
86%

Szia!

Azért nem vehet magánszemély, diák es nyugdíjas, - es van még egypar kivetel- mert nem őket kívánja támogatni a programunk.

Ahogy az árvasági segélyt is csak árvák kaphatnak, vagy a macska alapítvány is csak macskákat gondoz, úgy mi sem tudunk támogatni mindenkit. 14 éve a bérből és fizetésből élő, alkalmazotti rétegnek nyújtjuk a szolgáltatásunkat, ugyanis nekik valoban fontos a stresszes, idegörlő munka után az aktiv pihenés és ők azok, aki nem biztos, hogy tudnak minden hónapban erre 15-20 ezer forintokat áldozni.

A vállalkozónak ez nem jelent akkora anyagi megterhelést, hogy emiatt lemondjon a testedzésről, diák és nyugdíjas pedig kedvezményt kap.

Mi a munkavállalói réteg számára tudjuk biztosítani a lehetőséget, de nyilván találsz más szervezetet, akik Neked tudnak számára segítséget nyújtani.

Üdvözlettel:

Mihalik Zsuzsa


All You Can Move

www.allyoucanmove.hu

2013. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sliders válasza:
61%

Már elnézést, de ez egy akkora bulshit szöveg amit bemásolt. Rengeteg ember akar ilyen AYCM kártyát. Olyanok is akik dolgoznak de nem kaphatnak mert a kisebb cégek le vannak szarva. Meg a kisebb cégek nem fognak szerződni és ott is vannak munkavállalók. Látom az oldalukon referenciában a nagy bankok és multik vannak. Nem is értem valójában ezt a halandzsát hogy kiket is támogatnak. A multikat akik kifizetik ezt a dolgozóiknak. De a kisebb közép vállalatok többségének dolgozói kihullanak a rostán.


Azon meg oltári nagyot röhögtem, hogy a diákok azért nem játszanak mert nekik van diák kedvezmény. Hahahaha. Persze 3000 Ft-al olcsóbban mehetnek be 1 azaz egy darab létesítménybe, nem 100+ helyre. Úgy hogy ne csúsztasson és ne ferdítsen. Szóval ha ez az AYCM kártya dolgot komolyan vennék akkor azon dolgoznának hogy azok is elérhessék akik nem tehetik mert olyan helyen dolgoznak hogy nem jön össze. Mert csak anagy cégek 8 órás tagjainak jár az hogy elmehetnek ide-oda? Hagyjuk már ezt. Álljanak elő olyan programmal ami nagyobb rétegnek lehetővé teszi ezt a kártya használatot.


Nézzen körül a neten hányan keresnek ilyen kártyát. Köztük én is és én se nem diák vagyok se nem munkanélküli. Dolgozok de nem élhetek a kedvezményekkel. Akkor most kinél is van a hiba?


Lehetőleg ne valami előre begépelt piár maszlaggal válaszoljon. Tudja ez elég dühítő!

2014. márc. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 dr.Mihalik Zsuzsa ***** válasza:
84%

Kedves Névtelen levélíró!

Először is szeretném, ha kulturált stílusban leveleznénk, mert másképp nem látom értelmét a társalgásnak...

Másodszor pedig, ahogy ezt már többedszer leírtam, ez egy olyan program, melyet munkavállalók vehetnek igénybe a cafeteria-rendszeren keresztül. Ahogy a régebben az Üdülési csekket, vagy most a SZÉP kártyát, sem lehet megvásárolni, azt is a munkahely adja a munkavállalói részére, ugyanígy AYCM SportPass-t is a munkáltatónál kell igényelni. Tehát sem a nyugdíjas, sem a diák nem munkavállaló, ezért ők sem igényelhetnek All You Can Move SportPass-t. De nem is jellemző, mert sok esetben olcsóbb a diák-, ill. nyugdíjas bérlet a mi konstrukciónknál. Bizonyos foglalkozások és egyéb esetek is kizárás alá kerülnek üzleti megfontolásból.

Mi nem egy karitatív állami szervezet vagyunk, hanem egy profitorientált cég, melynek törekednie kell arra, hogy fenntarthassa azt a rendszert, mely immár 25 ezer magyar munkavállaló számára teszi lehetővé a jutányos áron -féláron/harmadáron- való rendszeres sportolást egyetlen egy havi átalánydíjért.

Reméljük lesz majd valaki, aki hasonló programot talál ki és szervez majd más célcsoport számára is, - talán éppen Ön - és akkor az egész magyar társadalom olcsóbban juthat hozzá a napi sportolási lehetőséghez.

Mi sajnos ezt nem tudjuk fölvállalni vagy ha igen, akkor természetesen nem ezeken az árakon, amelyeket a munkavállalók részére tudunk nyújtani.

Üdvözlettel

2014. okt. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

A válasz igazából kiolvasható: ők egy profitorientált vállalat. Egész pontosan arról van szó, hogy igyekeznek olyanoknak nyújtani a lehetőséget, akiknek nincs idejük eljárni sportolni.


Nekem is van ilyen kártyám, de eddig még alig használtam - sajnos. Átalányt fizetsz, és az elköteleződés egész évre szól. Nah EZÉRT éri meg nekik. Ez olyan, mint biztosítási szolgáltatás az elemi csapások ellen. Szinte soha nem történik meg, hogy a túlórázó ember (és ugye a multiknál jellemzőbb a túlóra <-- máris megvan, miért csak a nagy multikkal van szerződés...) lemenyjen az edzőterembe. Ha néha-néha mégis, hát annak a költségét simán kifizeti a Klub Rekreáció Kft. a szolgáltató-helynek.


Ezt támasztja alá többek közt az a feltétel is,hogy csak fulltime alkalmazott igényelheti.

2014. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
75%

Kedves utolsó válaszoló!


Ne általánosíts, mert én és még jó néhány kollégám igenis kihasználjuk.


Irodai munkát végzek,így nagy igényem van arra,hogy munka után kieresszem a gőzt,és erre nyújt lehetőséget a kártya.

Nem hiszem el,hogy minden ember túlórázik, ez csak kifogás arra,hogy miért nem mozognak.

Én is sokat dolgozom,de még ha túlórázok is,annál jobban esik lemenni az edzőterembe vagy úszni egyet.


Az,hogy Te nem mész el soha, a Te bajod, nem kötelező kiváltani a kártyát,de ne általánosíts.


Mi a kollégáimmal nagyon meg vagyunk elégedve a kártya nyújtotta szolgáltatásokkal,idén bővítettem is a csomagomat. :)

2015. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Boltos Ferenc válasza:
82%

Azt a minden jóját! :DDD De sok a buta ember kishazánkban.... :D Imádom mikor az ostoba ember ki van akadva azon, hogy valaki vagy valamilyen cég profit orientált! :D Jaj te kis butus te biztos nem vagy profit orientált és nem a pénzért dolgozol a munkahelyeden... :DDDD


Az AYCM nem egy segély szolgálat. Pont!!! Munkáltatóknak biztosít egy olyan lehetőséget, amivel a munkáltató megtudja jutalmazni, kitudja egészíteni a fizuját a munkavállalójának. Így működik a rendszer. Ha jó fej a munkáltatód akkor tudsz AYCM kártyát venni.


Az hogy meg valaki nem használja ki az az egyénnek a butasága... Sajnos én sem vehetek ilyen kártyát, de van elég eszem hozzá, hogy egyrészt utána olvassak a dolgoknak másrészt meg meg is értsem, hogy miért úgy műkdöik ahogy! :D

Jó napot! ;)

2015. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha meg valakinek nincs munkája, az ne edzőterembe járjon, hanem állásinterjúkra, meg továbbképzésre.
2015. dec. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 SzofiBp válasza:
47%

Kedves dr. Mihalik Zsuzsa,


Olvasgattam egy kicsit a weboldalukat, s a következő kérdéseim lennének:

- A 15 fős létszámot tervezik valamikor csökkenteni? A mi irodánkban jelenleg 5 fő dolgozik.

- Mi a helyzet azokkal a munkavállalókkal, akik nincsenek bejelentve 8 órára - a munkáltató terheinek csökkentése miatt -, de ledolgozzák ezt az időt, vagy még többet is?


Jelenleg napi 10 órákat dolgozom, de csak részmunkaidőben vagyok bejelentve a fent említett ok miatt. Az egészségem érdekében nagyon is szükségem lenne minimum heti 3 alkalommal testmozgást végezni, de az anyagi helyzetem nem teszi lehetővé, hogy bérletet váltsak valamely sportlétesítménybe.


Könyvelő vagyok, így teljesen tisztában vagyok a vállalkozások profitorientáltságával. Véleményem szerint nem jelentene Önöknek profit csökkenést, ha kiterjesztenék programjukat a KKV szektorra, hiszen az itteni, illetve az interneten fellelhető további kérdésekből, válaszokból egyértelműen kiderül, hogy a KKV szektorban dolgozó munkavállalók nagyon nagy számban szeretnének élni az AYCM kártya adta lehetőségekkel, s biztosan ki lehetne találni olyan konstrukciót, hogy ezen szektor munkáltatói is jutalmazhassák dolgozóikat ezzel a megoldással.

2016. dec. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!