Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Táncolni nem tudó párommal...

Táncolni nem tudó párommal szeretnénk tánciskolába menni (társastánc), tudtok ajánlani esetleg?

Figyelt kérdés

A barátnőm 21 éves és egyáltalán nem tud táncolni, vagyis soha nem próbálta, és nagyon szégyenlős is, bulikban sem mozog egyáltalán, mert fél, hogy kinevetik. A ritmusérzéke pedig valóban nem túl jó, ezt látom rajta, de szerintem egy bizonyos szintig mindenki meg tud tanulni táncolni.

Én nagyon szeretek (és nagyjából tudok is) táncolni, és fura hogy ő az első barátnőm, akivel még nem táncoltam (pedig ez a legkomolyabb kapcsolatom). A barátnőm most beleegyezett, hogy eljönne velem egy társastánc tanfolyamra, hogy valamennyire megtanuljon.

Ennek nagyon örülök, de nem ismerek tánciskolákat (Budapesten kellene), valaki esetleg tudna segíteni? Melyik lenne nekünk a megfelelő iskola/tanfolyam? Ő teljesen kezdő, semmilyen lépést/táncot nem tud, az alapoktól kellene, és olyan környezetben ahol kevésbé érzi cikinek.


2013. ápr. 27. 09:12
 1/5 anonim válasza:
Nézzetek utána a budapesti tánciskoláknak. Kérdezzetek utána,hogy hol és heti hány óra javasolt kezdőknek... Érdeklődjétek meg,hogy van-e tipikusan erre a célra való tánciskola/tánccsoport. Hajrá! :))
2013. ápr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Harmónia tánciskolát ajánlanám.Èn már 2 éve táncolok ott és nagyon jó:)
2013. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én az Éva Tánciskoláját ajánlanám. Én is hasonló cipőben jártam, és mindig féltem táncolni, de szerettem volna megtanulni. Itt a hozzám hasonló "kétballábasok" is megtanulnak jól mozogni a zenére :)
2013. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

:)

Velem is így volt ez!

2014. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 VivCatGirl válasza:
Újpesten az Ifjúsági házban van a Földházi tánciskola, kezdőknek nagyon ajánlott, az alapok elsajátítására tökéletes, a társaság barátságos, minden félévben indulnak teljesen kezdő tanfolyamok, a tanár nagyon aranyos, segítőkész. Csak javasolni tudom.
2014. jún. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!