Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek el mozogni?...

Hogy kezdjek el mozogni? Fontos, hogy fokozatosan egyre többet mozogjak, de nem tudom mikor mit és mennyit? Infó lent.

Figyelt kérdés

Szóval elegem lett abból,hogy így nézek ki,elég sok a háj rajtam.VÁLTOZNOM KELL!!!Elhatároztam mozogni fogok,mert eddig csak tesi órán mozogtam:(

Kritikus területek:has,csípő,comb,fenék.Innen szeretnék fogyni/formálni leginkább.

A terhelést nem nagyon bírom,mivel eddig nem mozogtam.Csütörtökön kúpert futottunk és majd meg haltam.Szóval nagyon fontos lesz,hogy fokozatosan terheljem magam.

Félre értés ne essék,nem csont és bőr akarok lenni,de én már nem bírok így élni!Tenne kell vmit,pedig csak 160/53 vagyok.

Én a kocogásra gondoltam,de szó szerint úgy,hogy éppen hogy nem gyaloglás legyen kezdetben.Próbálnám minél tovább bírni,de ha már nem bírom akkor egy kis séta.Ez így jó?És hetente hányszor kocogjak?Mellette jó a youtbe-on található van öt perced gyakorlatsor?

Persze mellette kerülöm az édességet,cukros üdítőket(teát is csak édesítővel vagy gyógytea) kevesebb kenyér és barna,több zöldség,gyümölcs.

Minden tippet,tanácsot szívesen fogadok ezzel kapcsolatban,hogy mit,mikor,hogy érdemes csinálni.

14,5/L


2009. szept. 27. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Komolyan...


Ha nem a hatmilliomodik ilyen kérdés, akkor nem tudom...


Sportolj minden nap, reggel felkelsz 6kor, futsz/kocogsz/bukfencezel annyit amennyit bírsz x2!!!


Suli előtt eszel rendesen. Délben, keveset. Este szinte semmit.


10 naponta egy csalónap, amikor emeled a szénhidrátszintet. (vágj be egy pizzát)


Közben járj el konditerembe: hasprés, taposás, bicikli suti után.

Napi 1 órát rászánsz, és nyárra egy deka háj nem lesz rajtad.

2009. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja annyit elfelejtettem, hogy a cél legyen a csont és bőr :))


Nem fogsz addig lefogyni, de minél nagyobb a cél annál jobban értékeled a kisebb változásokat!

2009. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

bocsi,elfelejtettem a keresőt használni,mikor meg kiírtam a kérdést nem adott ki ilyen kérdéseket.rögtön kirakta.

egyébként köszi a választ.csak az a baj,hogy nincs pénzem kondiba járni:(

2009. szept. 27. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor... feltételezem van a környékeden 10 emeletes.


Találd fel magad.


3 emeletet nem fogsz bírni megállás nélkül, de valahol el kell kezdeni.

2009. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezdetben csak gyalogolj tempósan, aztán két perc gyaloglás, egy perc futás felváltva, majd fokozatosan növeled a futás időtartamát, és csökkented a gyaloglásét.

Vehetsz otthonra aerobik-dvd-t, arra annyiszor tornászol, ahányszor akarsz.

2009. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!