Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kisebb, részleges izomsérüléss...

Kisebb, részleges izomsérüléssel/szakadással mit tudok kezdeni? Többi lent.

Figyelt kérdés
3-4 hónapja túlerőltettem magam és a bal tricepszem alsó része megsérült és azóta is fáj fekvőtámasz jellegű gyakorlatoknál. Voltam szakorvosnál, azt mondta, hogy erre nagyon nincs gyógymód, max. ha nem múlik kaphatok egy jó kis szteroidos gyulladáscsökkentő injekciót bele. Na most én ezt nem nagyon szeretném. Esetleg tud erre valaki valami kenőcsöt, ami használ? Próbáltam lóbalzsammal és voltarennel is (mivel hogy gyulladás csökkentő), de nem igazán használnak. Falnál próbáltam kinyomni magam a múltkor és ugyanolyan erősen nyilalt bele a fájdalom, mint pár hónappal ezelőtt. Mondták azt is, hogy mozgassam. Azt is szoktam, de nem tudom mit használ ez neki? Vagy milyen féle gyakorlatokat kéne? Konkrétan a könyököm fölött nem sokkal fáj.
2013. máj. 1. 16:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!