Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Retabolil tapasztalatok?

FUNAI kérdése:

Retabolil tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A retabolil az a Richter terméke és elég kevés hatóanyag van egy ampullában (50mg/ml) és elég sokat kell abból tolni. Egy vagyon megy rá egy hét alatt ahogy olvastam a szakiktól. Szóval nem sokan használják és nem is nagyon tudsz szerezni eredeti Richtereset.
2013. máj. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondolom,hogy az akkor derül ki,hogy eredeti ha már kipróbáltam?
2013. máj. 1. 19:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem egyszerű eredeti Richterest szerezni és az ár is gyanús ha olcsó. Patikában 8ezer egy ampulla, ami csak 50 mg. Lenne vagy 80 ezer egy heti kúra. szóval emiatt nem ezt szokták árulni a dílerek, hanem görög, meg az isten tudja milyen országból származó nandrolon decanoátot.

De amúgy magában amúgy sem nyomja senki, mert a deca azonnal leviszi a libidódat, aztán fél hat lesz a szerszámodnak, ha nem teszel hozzá tesztót. De majd más megmondja, én csak ezek hallottam, olvastam. A szakik a testmester.net-en vannak, ott kérdezd meg.

2013. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor egyszerűbb lenne ha plusz grammokat dobnék a ch és a fehérjéhez?És valami jobb tömegnővelő vagy fehérje.
2013. máj. 1. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, én ezt javaslom, hogy maradj naturál. Koxoljanak csak a versenyzők, nem éri meg kockáztatni az egészséget.
2013. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak tudod idegesítő,hogy x éve edzek és már 30 pluszos vagyok és mikor lemegyek a terembe akkor a kis fiatal suttyók akik 3 hónapja edzenek és 3-szor akkorák mint én.
2013. máj. 1. 19:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Az csak ideiglenes náluk. Nem koxolhatnak egész életükben. És akkor mi van, ha ők nagyobbak? Naturálnan is lehetsz jó forma, ők meg majd viseljék a következményeket. Én meg 42 vagyok, 27 éve edzem folyamatosan és tojok arra, hogy nagyobbak a koxosok, de nem mindegyik.:)
2013. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Akkor átírom a kajám :).

Napi 500g ch és 200g fehérje :).


Elégé vágod a témát akkor lenne egy kérdésem.Mostanában rászoktam ,hogy a rizs és a hús mellé eszék még kukorica kását :) lehet,hogy hülyeséget csinálok de nekem nagyon csúszik van,hogy csak azt eszek napi 1 alkalomra.Remélem nem csinálok hülyeséget?

2013. máj. 1. 19:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Tömegeléskor belefér, főleg ha nem vagy hízékony. De kellene emészthető rostos zöldségéis, pl fél kiló brokkoli, spenót, kelbimbó, uborka, cukkini, ilyesmi.
2013. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ja persze azt nem írtam oda az megy minden kajához.

És vitamin is megy minden nap.

2013. máj. 1. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!