Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rosszul fejlődő kar-vállizmoka...

Rosszul fejlődő kar-vállizmokat hogyan hoznátok fel?

Figyelt kérdés
Az alsótestem izmai meg a hátam, a csuklyám nagyon szépen fejlődik,de a kar és a váll izmai hagynak némi kívánnivalót. A hét elejére teszem őket direkt, kisebb súlyt és magasabb ismétlésszámot kapnak, nem edzem őket túl, kiemelt figyelmet kapnak. A kajám precízen belőtt, tisztán tömegelő étrend, kiégísztőim: whey pro, carb F ,multi, C1000, J-X, Ca-MG, Omega3.

#edzéstechnika #elmaradt izmok #rossz váll
2013. máj. 2. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Genetika sajnos, mindenkinél van ami nehezebben fejlődik. Egy-egy izomcsoportot betehetsz heti kétszer, de akkor ne sok gyakorlattal. Hetente változtass mindig valamit, más gyakorlatok, más sorrend, más ismétlésszám, stb.
2013. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez már így marad, ugyanis a javaslataidat kiokoskodtam magamtól. De hát köszi :) Esetleg az működhet, hogy ezeken a napokon sokkal masszívabb a turmixom, mint máskor? Mondjuk 40g protein+ 40g ch+ 10 g glutamin?
2013. máj. 2. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha enélkül is megvolt a napi mennyiség, akkor plusz kajával sem lesz nagyobb izomnövekedés.
2013. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja és qrvára nem okoskodtad ki magadtól a változtatást, sem a kétszer edzést, szóval nem kellene itt engem leb@szni. Más meg nem is írt, szerinted miért? Mert nincsenek csoda edzéstervek azért! Aki meg segít, annak beszólsz?? Gondolkozz már egy kicsit!!
2013. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!