Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan értékelnétek ezt a 3...

Hogyan értékelnétek ezt a 3 éves "átváltozást"?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 2. 14:21
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A hasizomra valóban nem fektettem túl nagy hangsúlyt arra az izom csoportra tulajdonképpen csak fél éve edzek rendszeresen. Az első kérdésre válaszolva pedig itthon és néha konditerembe. Ja, és nyilván komolyabb eredményt is el lehetett volna érni ennyi idő alatt egy jobb étrenddel és nagyobb időbefektetéssel. De egy felelősségteljes gimnazistaként nem ez volt a legfontosabb dolgom az elmúlt 3 évben. :)
2013. máj. 2. 16:01
 12/22 anonim ***** válasza:

Mell az nagyon jó...

Viszont a kar meg váll eléggé le van maradva ahhoz képest!


A hát, meg láb izmokat meg nem tudom, mivel azokat nem látom...

2013. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ez fele se a tested. Csak ezekre az izmokra gyúrtál? Amúgy teljesen átlagos.
2013. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Jah így már érthető, hogy csak fél éve edzel. Egyébként ezt megemlíthetted volna korábban is. Passzolok, így kezdetnek egész jó, csak ne hagyd abba, még akár mi is lehet, a lényeg, hogy jó irtányba haladsz...
2013. máj. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. máj. 3. 11:28
 16/22 anonim válasza:

most kajak 3 évnyi gyúrás után jutottál el erre a szintre?


én most akartam el kezdeni,de ha 5 év kell ahhoz,hogy ki legyek vmennyire. gyúrva akkor el sem kezdem

2013. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Tökéletes genetika , tökéletes étrend, sokféle táplálékkiegészítő, tökéletes edzésterv és szteroidinjekciók... így el lehet érni a tökéletes testet 2 év alatt is. Halkan megsúgom nem olcsó.
2013. máj. 5. 11:27
 18/22 anonim válasza:

Három év edzéshez képest szerintem kevés.

Én is 3 év alatt tszedtem össze magam, bár én 45 kg-ről indúltam, msot vagyok 60, 37-8-as kar, kockás has kíséretében.

A tőkéletes testhez nem szteroid kell, hanem heti 4 edzés és normális étrend. Az abnormális izomállathoz kell a kox...

2013. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 greeen ***** válasza:

"Tökéletes genetika , tökéletes étrend, sokféle táplálékkiegészítő, tökéletes edzésterv és szteroidinjekciók... így el lehet érni a tökéletes testet 2 év alatt is. Halkan megsúgom nem olcsó."


Nem kell tökéletes genetika (vannak gyengébb genetikájú mégis sikeres profi versenyzők is),és tökéletes étrend sem (a tökéletes étrend profi szinten van és elengedhetetlen).Moderált és odafigyelt táplálkozás kell csak.Sokféle tápkieg sem kell, az csak egy hatalmas biznisz.Kevés fajta de megfelelő koncepcióval megválasztott táplálékkiegészítő az indokolt.Nincs tökéletes edzésterv, de aktuálisan jól megválasztott igen.Jól végrehajtott edzés , na az viszont létezik. Belső motiváció,kitartás, nyugalom, akarat, fanatizmus ez több mint bármilyen genetika. Szteroid?? pff vicc.Elképesztő formát lehet felmutatni koksz nélkül is.Szóval a határ a csillagos ég...

2013. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nehezen tudom megmondani milyen ez a test, főleg hogy nincs kép hátulról, meg combról, vádliról, de pózolni sem nagyon tudsz. De a változás az nem rossz, hasra meg karra, vállra mehetne nagyobb intenzítás, a hátadat nem tudom hogy alulfejlett-e, de nem áltál be túl előnyösen a képen...
2013. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!