Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azonnal le kéne fogynom! Mit...

Azonnal le kéne fogynom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy nadrágot amire 36-os méret volt írva, fel is próbáltam és jó volt, de sajnos észrevettem rajta egy hibát ezért kerestem egy másik 36-os nadrágot. Azt viszont már nem próbáltam fel, gondoltam minek... Aztán itthon vettem csak fel, de nem jött rám! Combban túl szűk!


Mit tegyek, hogy rám jöjjön a nadrág? Mivel tudnék a leghatásosabban lefogyni? Combból mennyire nehéz fogyni?


2013. máj. 4. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak combból, azaz egy óhajtott helyről nem lehet. Nincs helyi zsírégetés, ezt nem lehet irányítani. Szálkásító diéta kell és heti minimum 3-4 aerob edzés, pl kocogás, bicaj.
2013. máj. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi! És mennyi idő után lesz eredménye?
2013. máj. 4. 23:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Heti 0,5-1kg fogyás a megfelelő és egészséges ütem, így számolj.
2013. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 4. 23:24
 5/12 Big Boss válasza:
:D:D:D jót nevettem, de haha napi 10km futás, tehát kemény kardió edzések és komoly diétás étrend, nincs csoki, ropi, kóla meg ilyenek :D Ha tényleg nagyon gyorsan szeretnél, profin kell csinálni, máshogy nem megy, úgy a leghatékonyabb! :)
2013. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ennyire viccesnek tartod a nyomorom! :D:D


Nem eszem csokit vagy más édességet, kólát utálom, szóval ez rendben van. Napi 10 km futás nem tudom hogy fog menni, mert sajnos vashiányos vérszegény vagyok, ezért hamar elfáradok. De majd szenvedek... :)

2013. máj. 4. 23:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem a km a lényeg. Lassú kocogás is jó, kb 40-50 perc legyen. Ha nem megy ennyi, akkor gyors gyaloglás, az idő a fontos és a diéta: kevesebb ch, picit több fehérje.
2013. máj. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor jó! Köszönöm! :)
2013. máj. 4. 23:39
 9/12 anonim ***** válasza:
az eszedbe sem jutott, hogy esetleg visszavidd a nadrágot?
2013. máj. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem, mert ez volt az utolsó darab :/ meg ugye az a hibás. És nekem kell ez a nadrág, úgyhogy inkább lefogyok :D
2013. máj. 4. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!