Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan erősődjek meg, ha...

Hogyan erősődjek meg, ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Üdv.


16 éves vagyok,mindjárt 17. De viszont csak 60kg és 186 cm.. Mellete tölcsérmellkasom van azaz pectus excavatum... Hogyan erősődhetnék meg ? Mert nem merem a polomat se levenni,mert annyira látszodik a besüppedés a mellkasomba . Asszimetrikus



#fiú #férfi #excavatum #erősődjek meg
2013. máj. 8. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Én a súlyzós edzést ajánlom és mellé tömegnövelő étrend kell.


Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]


kezdőknek először 2 hónapig teljes testes 3 napos edzés kell:

[link]


Majd lehet után osztott edzésre váltani. Célszerű először egy kétfelé osztott edzést végezni, un. A-B-A, B-A-B edzésrendszerben:

[link]


Ezután mehet a teljesen osztott edzés, ahol már egy izomra 3-4 gyakorlat is mehet (kisebb izmokra 2-3, nagyobbakra 3-4), így egy héten egy izomcsoportra már csak egyszer edzünk, hogy megfelelően tudjunk regenerálódni.

Naturálban maradjunk 3 vagy 4 napos edzésnél:

[link]

[link]

2013. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezekkel akár megtudok ugy erősődni,hogy ne látszodjon ?
2013. máj. 8. 19:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire durva az a mellkas, de sokat lehet rajta javítani.
2013. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most olyan mintha a testépitő mellkasam lenne
2013. máj. 8. 20:19
 5/10 anonim ***** válasza:

műteni szokták és a beépített csavarokkal feszíteni a bordaketrecet,ha már veszélyes az elváltozás.

ha nem veszélyes,nem veszélyezteti a gerincet és a belső szerveket,akkor plasztikai sebész vagy feltölti,vagy implantot rak bele és nem fog látszani.

és igen.

ennél a problémánál kimondottan előnyösek az izolált súlyzós edzések mellizomra,főleg a tárogatás gyakorlat és a pull over.

ha nincs műtve,akkor minél nagyobb lesz a mellizmod,annál nagyobb lesz látványra a luk.

pl

[link]

de ilyen izomzattal már senki nem a lukat fogja nézni.

2013. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na ja .. De neki nem hiszem h tölcsérmellkasa van ..
2013. máj. 8. 21:20
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg azért neki nincs asszimetrikus mellkasa
2013. máj. 8. 21:21
 8/10 A kérdező kommentje:
Uszással javulna ?
2013. máj. 8. 21:23
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg nekem nem ott van a beesés. Hanem pont a két mellem között. Pl. [link] Csak nincs ilyen mellizmom
2013. máj. 8. 21:28
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg persze nekem az egész mellemig felér ez a süllyedés. De arányosan.
2013. máj. 8. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!