Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges-e 4m/s sebességet...

Lehetséges-e 4m/s sebességet tartani 2 kilométeren, ha annyira nem vagyok edzett?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hájas, de annyira nem jó az állóképességem. Néhány tippet elfogadnék, hogy mire figyeljek.
2013. máj. 8. 21:27
 1/5 A kérdező kommentje:
A suliban van ilyen felmérés most és szeretnék jól teljesíteni.
2013. máj. 8. 21:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Háát, ez átszámolva 4 perc 10 mp-es kilométereket jelent. Ez nem épp az a kategória amit bárki megcsinál edzés nélkül. Igaz, viszont csak 2 km-ről van szó. Ha tényleg nincs rajtad felesleg és azért picit szoktál mozogni, van minimális állóképességed és valamiért nagyon akarod, hogy sikerüljön akkor talán meg tudod csinálni edzés nélkül. Talán. De iszonyat ki leszel a végére. Nem látom értelmét. Minek kell ezt???


Vagy ha nem most rögtön kell, akkor így fiatalon viszonylag hamar elérheted azt az edzettséget amivel ezt már könnyedén lefutod így.

2013. máj. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Edzés nélkül szerintem elég komoly 4 perc körül futni a 2 km-t. Esetleg próbálj meg előtte futni egy tesztkört, hogy hogyan oszd be az erődet + légzés.
2013. máj. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
8 perc 20 másodperc alatt kéne nem 4 perc
2013. máj. 9. 17:36
 5/5 A kérdező kommentje:
háhááá lefutottam 11 perc alatt... hát szégyen
2013. máj. 23. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!