Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Betegség? Kondisok légyszives.

Betegség? Kondisok légyszives.

Figyelt kérdés
Szóval azvan gyúrok 3 éve és most is vettem tömegnövelőt Mutant Mass-t és megiszok egy shakernyit 2 kanállal belőle és rögtön átvág engem és ez így nem tömegnövelés szerintem.
2013. máj. 8. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Részletesebben !
2013. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zakathol ***** válasza:
100%
Definiáld: "átvág".
2013. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki vág át vagy most mi van? Nem értem mit akartál kérdezni.
2013. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig mindíg fehérjét ittam,és most át állok tömegnövelőre a fent említett termékre,kissebb adagot iszok mint amit a gyártó ír (fele adagot).De mégis teljesen elrontja gyomrom felfúj puffaszt és sárgát székletelek higan.
2013. máj. 8. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tejjel iszod az lesz a baj !

Vagy próbálj más terméket.

2013. máj. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem jó a mutant mass, kevés fehérjét tartalmaz. Vegyél normálisabb tpmegnövelőt, amiben kb 30% fehérjetartalom van. Pl jumbo prof, volumass, bsn true mass, brutal gainer, stb.

Vagy veszel proteint és ahhoz teszel edzés után 40-50g gyors ch-t, pl dextrózt.

2013. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rágugliztam, van ebben a cuccban egy jó adag cukor ami sok embernél okoz telítettség érzést, mert sok vizet köt meg a gyomorban. De ez az "átvág" dolog viszi a prímet. :)
2013. máj. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!