Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar edzés...

Titeket nem zavar edzés közben, ha nagymellű nők vannak körülöttetek kivágott felsőben? Hogyan lehetséges így koncentrálni, segítség?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha férfi vagy: ne menj fickósan edzeni és csinálj olyan megterhelő edzést, hogy ne tudj figyelni rá

Ha nő vagy: edz annyit, hogy szebb legyél

Ha leszbikus vagy: -ugyanaz, mintha férfi lennél.

2013. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kemény edzés során is elvonja a figyelmet, ha látod szerintem.

Gáz szólni érte vagy egyáltalán hogy kell?

2013. máj. 11. 17:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is edzek, nekem nem vonják el a figyelmem, mert olyankor kizárok mindent magam körül, és csak az edzésre koncentrálok. Próbáld te is ezt tenni, gondold el, hogy te és csak a vas vagytok ott.
2013. máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálom majd akkor ezredszerre is
2013. máj. 11. 17:53
 5/10 anonim ***** válasza:
A vér úgyis máshova áramlik. Legalább pihenő közben van mit lesned.. vagy képzeld azt h te vagy a gentleman
2013. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem feldob,szívesebben megyek edzeni:) Attól még lehet az edzésre is koncentrálni.
2013. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Dehogynem zavar olyan kanos vagyok. Edzés után a sört is azzal nyitom.Gondolj arra ,hogy 30 férfi recskázik rád miközben guggolsz.Tuti nem a csajokra fogsz figyelni.



(Hores bebasz első!!!

Tanártól idézni nem szégyen

csak ha bálint vagy éppen)

2013. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
First World Problems :D bezzeg ahova én jártam, bármilyen nőnemű ritkaságnak számított. Most meg itthon... :D
2013. máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg nagy probléma gyerekek, szó szerint:) Van egy, annak igen nagy meg jó melle van, hát ha merevlábas felhúzást csinál és belátni... inkább nem mondok semmit, ahogy nehéz olyankor csinálni is bármi érdemleges edzést
2013. máj. 11. 19:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Akaraterődre is ráférne egy kis gyúrás nem csak az izmaidra. Én simán meg bírom állni hogy egy ilyen kitett mellű bögyös nőnek is a szemébe nézzek szó nélkül ha beszélgetek vele, és ne a melleit bámuljam.
2013. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!