Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan használjan helyesen a...

Hogyan használjan helyesen a haspadot?

Figyelt kérdés

Milyen testtartással? Meddig mennyek le? Kezdö vagyok... Gondolom minnél laposabra állítsam be.

Fáj a hátam használat után. Aki tud segíteni kérem írjon!



2013. máj. 13. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

te sehogy.

ha fáj a hátad a felüléstől,akkor az legtöbbször azt jelzi,hogy olyan gyenge az alsó háti szakaszod,hogy még ez az átlagos megterhelés is sok neki.

szóval ha törzset edzel kezdőként akkor azt így csináld mindenféle felesleges padok nélkül-

csípőemelés 3x50

térd emelés 5x50

hasprés 3x50

elülső híd tartás 4x1 perc.


2-3 hónap múlva berakhatod mellé a felülést meg a haskereket is,ha már erősebb a derekad.

2013. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*a térd emelést elütöttem 3x50 az is.
2013. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mondjuk fura mert eddig a földön felüléseztem és 1x sem fájt a hátam pedig napi2x 25 öt csináltam. Azért vettem ezt a padot mert h állitolag hatásosabb. Nem lehet h helytelenül végzem a felülést rajta?
2013. máj. 13. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:

így mehet-

http://www.youtube.com/watch?v=bO5Jz-5twkA

a lényeg,hogy ne tépd a nyakad és lehet benne lendület is,mert ez ugye elsősorban erő állóképességi gyakorlat törzsre és időre.

a has izom fejlesztésére a többi gyakorlat való inkább.

2013. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!