Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fél maratonra szerintetek...

Fél maratonra szerintetek feltudnék készülni 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Nem régóta járok le csak néha futni, ma futottam 7,1km-t 37:48-ra ha jól emlékszem. Ez az időeredmény engem nagyon meglepett, tudom az igazán jó futók ennyi idő alatt 10km-t is lefutnak, de én csak egy amatőr hobbi futó vagyok, aki nemrég kezdte. Folyamatos kisebb emelkedők és lejtők nehezítették a futásomat. De ez nem is baj, ott se lesz teljesen egyenes az út.


Hozzá kell tennem, nem úgy hagytam abba, hogy teljesen meghaltam, bírtam volna, csak nem akartam túlerőltetni magamat, szépen fokozatosan majd próbálom növelni a távot :)


2013. máj. 13. 20:03
 1/2 tap bela ***** válasza:
Szerintem 1 hónap erre kevés.
2013. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fuss le 15 km-t, és ha utána egyben érzed magad, akkor a félmaraton is menni fog.
2013. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!