Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell fogyasztó-zsíréget...

Hogyan kell fogyasztó-zsírégető módon szobabiciklizni?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy váltogatni kell a sebességet, de ezt milyen időközönként? Mintha úgy rémlene valahonnan hogy 8 perc gyors tempó-8 perc lassú templó 50 percen keresztül, úgy hogy a pulzus 120-140 között legyen a lassú periódusban. Jól tudom?

Csinált már valaki ilyet? Működött a dolog, vagyis jobban fogyaszt?


2013. máj. 16. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
zsírégetéshez diéta kell, ha a megfelelõ diéta megvan, akkor aerob testmozgás ez lehet akár szobabicikli akár laza séta, a lényeg a 120-130 as pulzus és mibdezt 40-60 percen át... amúgy én sem tartom be, én futok 150 es pulzussal, diéta rendben, és a fogyás is megvan.
2013. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem jól tudod. Van az intervallum kardió, ami kb 60sec erős intenzitás, majd 90 sec lassabb tekerés. Ez váltakozik 20 percen keresztül. 5 perc bemelegítő tekerés kell előtte. [link]


Ez az egyik módszer. A másik pedig a sima aerob. Itt 130-as pulzus alatti 40-60 perces állandó közepes intenzitású tekerés legyen.

Egyik sem ér semmit diéta nélkül a fogyás szempontjából, mivel CSAK napi kalória mínuszban tudsz zsírt leadni.

2013. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja, most közben jött egy válasz, de én a kérdezőnek írtam, hogy nem jól tudja.:)
2013. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egész sokat megtudtam ezekről az edzésekről a tesztoszteron lapon. Hasznos volt, külön köszi. Amúgy a kalóriaminusz megvan, 2 hónapja naponta szobabicajozok, egyszerű "kardio" tartományban, gondoltam lehetne fokozni a mozgással elégetett kalóriákat.
2013. máj. 16. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet fokozni, pl intervallummal, mert akkor még utána is gyorsabb az anyagcsere.
2013. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!