Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mért nem bírok hízni a tömegnö...

Mért nem bírok hízni a tömegnövelőtől?

Figyelt kérdés
Nagyon sok fajtát kipróbáltam, de nem hogy hízni, inkább egy keveset fogyok is tőlük. Kajám rendben van, csak kiegészítésként használom edzés után. Amit most használok, az egy adag 1060 kalóriát tartalmaz, fehérje 50g szénhidrát 150. Az elosztás is jó, ezért nem értem, miért nem hízok.
2013. máj. 16. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert még sincs rendben a kajád. Tömegnöveléshez kalória plusz kell, ami neked nincs meg ezek szerint tápkieggel sem.

[link]

2013. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"de nem hogy hízni, inkább egy keveset fogyok is tőlük."


Olvass, tanulj még.. Ez így borzalmas tudatlanság.

2013. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ez amiatt lehet, mert eltelít annyira, hogy szilárd ételből kevesebbet bírok bevinni. Próbáltam értelmes magyarázatot találni rá.
2013. máj. 16. 17:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki kell számolni és mérni a kaját. Akkor majd látod, hogy mennyit kell megenni. Neked meeht napi 2-2,5g x ttkg fehérje és simán 6g x ttkg ch, 1g x ttkg zsír.
2013. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
még többet kell enned... ez nem elég, egyértelmű
2013. máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!