Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A stresszet azt hogyan lehet?

A stresszet azt hogyan lehet?

Figyelt kérdés
A stresszet azt hogyan lehet csökkenteni mondjuk egy búnyónál vagy más helyzetekben ? mert én mindig nagyon stresszes vagyok és ha baj van akkor nem tudok gondolkozni mert stresszelek/félek
2013. máj. 17. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen fajta vagy !


Esetleg Bilobil...

2013. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Korral együtt csökkenhet ez is. Én pl pár évvel ezelőtt beparáztam csak a gondolattól hogy verekszek, gyomoridegem volt. Most meg ha 5en akarnak megverni se érdekel, még izgulni se tudok rajta.
2013. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

azért stressz-elsz,mert számodra idegen szituációba kerülsz.

szóval a legegyszerűbb módja a megszüntetésére az,ha megismered és gyakorlod a stresszt kiváltó szituációt,vagyis a bunyót.

erre tökéletes választás az ökölvívó edzés kezdésként.


aztán van az úgynevezett stressz tréning,amit bizonyos önvédelmi edzéseken szoktak gyakorolni.

ez olyanokból áll,hogy az előre megbeszélt technikát úgy kell végrehajtanod,hogy közben lökdösnek,meg üvöltenek 3an hozzád.

eljutsz edzésen az állóképességed végére,amikor már gondolkodni sem tudsz és akkor is csinálják.

aztán ha ez kellően berögzül,akkor álmodból felverve is előbb cselekszel,mint gondolkoznál.


aztán nemrég olvastam egy cikkben a feleségverőkről,hogy hogyan lehet az,hogy az asszony nevelés közben csökken a pulzusuk,utána meg nyugodtan lefekszenek aludni.

ők egy még egyszerűbb módon szüntetik meg a stresszt.

2013. máj. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!