Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így lehet még valaha belőlem...

Így lehet még valaha belőlem amatőr ökölvívó?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 éves vagyok, 2 éve kezdtem el ökölvívó edzésekre járni, előtte nem nagyon csináltam semmit. Viszont ezt a sportágat nagyon megszerettem, és szeretném majd komolyabb szinten is űzni. Konditerembe is járok hogy a fizikumomat feltornásszam egy jónak mondható szintre, meg emellett heti 3x ökölvívó edzésekre.

Szerintetek 4-5 év múlva már próbálkozhatnék versenyszerűen is boxolni? Attól tartok hogy túl későn kezdtem el és az is rátesz egy lapáttal erre hogy azelőtt sem sportoltam semmit. A mostani edzéseket viszont komolyan veszem és a lehető legjobbat próbálom kihozni magamból.


A súlyom és magasságom egyébként 65kg/178 centi.



Köszi előre!


2013. máj. 25. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:

4-5év múlva csak?

Én 16évesen kezdtem el az egészet Pécsett a pvskba még mindig itt vagyok most 18 vagyok én 1év után indultam versenyeken természetesen csak amatőr nem akarok én ebből megélni csak hobbi szint heti 5edzésem van emelet kondizok.

2013. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!