Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit javasoltok? (bővebben lent)

Mit javasoltok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
13 éves, lány vagyok. 8 éve néptáncolok és szeretnék végre valami más táncot vagy sportot kipróbálni, ami jó alakformáló. A labdajátékok(kézi,röpi,kosár,foci,stb..) nem az erősségeim. Társastáncolni pedig nem szeretnék. Valami nem drágára gondoltam, ami nem annyira komoly és egy elég kicsi városban is megoldható.

2013. máj. 27. 20:01
 1/4 zoli9411 ***** válasza:

A rúdtánc, az nagyon kemény sport, jó alakformáló, meg sztem elég nagy erőt fejleszthet... de hogy megoldható-e kisvárosban, azt nem tudom..:S

Mindenkép táncolni szretnél?

Mert ha másra is nyitott vagy, akkor javaslom a fegyencedzést, street workoutot..

2013. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!


En meg tavaly elkeztem modern tancozni ,azonbelul hip hop es latino (na meg persze mas mufaj is csak ez a 2 inkabb fo ).Eleinte meg en is hiaba voltam sovany de nem alt valahogy jol semmi sem megtudom erteni de szinte egy eve jarok es szivesen bar milyen ruhat felveszek mert erosodott a kez es labizmom egyenesebb a tartasom na meg persze a melkasi resznel is latszik a valtozas es a fenek izmok is :) Szurkolok hogy megkapd a neked megfelelo sportot

2013. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)) Én is remélem hogy majd valami jót sikerül választanom :D
2013. jún. 3. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsi városban, helyben akarod megoldani? Valószínűleg nincs sok lehetőség, tehát nézz körül, mi van a környéken, túl hosszú nem lesz a lista. Helyi általános és középiskolák, művház, sportközpont valószínűleg lefedi a javát.

Mondhatok én neked jégtáncot, ha a legközelebbi jégcsarnok 100km.

2013. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!