Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Görkori csapágyat hogyan...

Görkori csapágyat hogyan tudom tisztítani és mikor kell?

Figyelt kérdés
Most vettem új korit, de azért szeretném tudni, hogy hogyan kell vele bánni... és sajnos nem igazán értek a szereléshez ezért nem is tudom, hogy mikor kell cserélni és hogyan kell tisztítani...

2013. máj. 27. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

majd este irok hosszabban

üdv görkorisok között!

2013. máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bocs hogy eddig nem írtam


a csapágyat sehogy nem kell tisztítani de csak azért mert nem érdemes. nem lesz tőle jobb ha már sz*r

inkább le kell kerülni azt, hogy a csapágyak bekoszolódjanak, ergo kerüld a homokot nagy ívben

kerülni kell a vizet. tócsát

ha elkap az eső, és nincs nálad cipő, akkor az szívás, bár ha nem esik annyira akkor még haza tudsz menni, szakadó esőben a görkorit felejtsd el, mezítláb séta haza.

ha vizes lett akkor a vizet otthon ki kell prögetni, plusz hajszárítóval megszárítani

2013. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a kerekek forgatásáról nem kérdeztél, azt érdemes csinálni, hogy egyformán kopjanak a kerekek, arról találsz leírást a neten, hogyan csináld
2013. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És honnan fogom tudni, hogy mikor kell cserélni? nem fog rendesen gurulni a kerék?
2013. jún. 9. 09:54
 5/6 anonim ***** válasza:

igen

de ha vigyázol rá nem igen kell majd cserélni

2013. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2013. jún. 9. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!