Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire kell edzettnek lenni...

Mennyire kell edzettnek lenni trambulinos szaltóhoz?

Figyelt kérdés

Ha nem vagyok túl edzett ( fél éve nem sportolok ) mostanában, de meg akarok tanulni trambulinon szaltózni, akk sikerülhet ? Néztem Youtubeos tutorialokat, van ami részletesen bemutat mindent, úgyhogy abból nem lenne gáz ;)

15/L



2013. máj. 29. 13:23
 1/3 Zakathol ***** válasza:
100%
A szaltó szimpla lendület kérdése. Semmi köze az edzettséghez.
2013. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akk oké csak amiatt, hogy eléggé fel tudom-e lökni magam, hogy ne essek fejre *+*
2013. máj. 29. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Szimplánál sokat nem számít milyen magasra ugrasz,inkább a levegőben lévő mozgás ami fontos. Hiába ugrasz magasra akkor is eshetsz fejre ha egyszerűen túl lassan csinálod a fordulatott a levegőben. Viszont ha megvan a technika, akkor lényegében földön is minden lendület nélkül helyből is meglehet csinálni. Egyébként szivacson könnyebb magtanulni, mint trambulinon, mert a trambulin elég kemény ha nem lábra érkezzel.
2013. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!