Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen időben is elmész futni?...

Ilyen időben is elmész futni? Megfázásra van esély?

Figyelt kérdés

több, mint 1 hónapja futok, de ilyen időben még nem voltam.

Szerintetek van esély megfázásra?

pulcsi, hosszú futónadrág...


tudom, hogy vannak akik télen futnak, de eléggé felfázós vagyok, sokszor van/volt hólyaghurutom és vesegyulladásom... legtöbbször a hideglevegőtől, hogyha érte a derekamat (bár állandóan magasított derekú nadrágokra vagyok).


2013. máj. 30. 10:37
 1/9 anonim válasza:
Én mostanában nem járok futni, nekem túl hideg van. Szerintem azért is fáztam meg mert hidegben futottam. Szóval jöhetne már a jó idő mert addig nem tudok futni...
2013. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is kb 2 hónapja futok, mióta bejöttek a jó idők, de már 1.5 hete itthon nyomom a ágyat tüszős mandulagyulladással, szóval igen, ha nincs hozzászokva a szervezeted, akkor igen.
2013. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Linkoln ***** válasza:

Ha bemelegítesz otthon, és kinn nem állsz meg lehűlni akkor nem lehet megfázni..

Csak fuss, és kész. Futás közben még a hideg sem zavar, hidd el. Ez egyáltalán nem hideg. Télen is kell futni, akár akkor is ha minusz van.

2013. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok megtenni azt, hogy folyamatosan futok, mert másfél órányira lakom a margit szigettől, és mindig kell sétálnom... illetve itthon is futok, de itt 1 km-ert legalább kell sltálnom, mert 4 sávos út mellett lakunk és nem futhatok bele az autókba...
2013. máj. 30. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve, hogy egy kezdő futó nem képes folyamatosan futni...
2013. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Linkoln ***** válasza:

Akkor kocogjon folyamatosan.. :D Jó nem azért mondtam.

Hamar bele lehet rázódni. Rázódj bele aztán mehet a folyamatos futás. Ilyen időben már tényleg nem vészes.

2013. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

elmentem futni, jó volt, és semmi bajom :)

ha vizes vagyok, utána (sétánál) nem cipzározom ki a pulóvert.... maximum picikét lejjebb húzom a nyakamon.

2013. máj. 31. 07:25
 8/9 A kérdező kommentje:

vagy lehet, kicsit begyulladt a torkom, mert folyamatosan köhögök, és gyenge vagyok.

de mást nem érzek

2013. máj. 31. 07:42
 9/9 Linkoln ***** válasza:
Uh, azért az már nem semmi. Miután megálsz a futással, van pár mindenképp melegen tartandó pont. Nyak, és minden izület. Ha futás után a levegőn sétálsz vissza, akkor érdemes egy nyakat is védő felsőt venni, és a térdet stb nem szabadon hagyni.
2013. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!