Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Veszélyesebb egy olyan ember,...

Veszélyesebb egy olyan ember, akit nehéz addig idegesíteni hogy verekedjen, mint aki alapból hamarabb felkapja a vizet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A nyuszimodorú ragadozónál nincs veszedelmesebb
2013. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül.
2013. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dirtboy ***** válasza:
100%

az hogy mikor szakad el nála a cérna nem tükrözi azt hogy mennyire jó bunyós.

az ilyen emberek inkább úgy veszélyesek hogy tovább képesek elmenni mint akinél gyorsan elszakad a cérna aztán ver egy pofont.

2013. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

környezettől függ.

veszélyesebb közegben az elsőnek folyamatosan bizonyítania kell,mert el lesz könyvelve mulyának első körben,emiatt állandóan kóstolgatni fogják,hogy megmutassa magát.

míg az utóbbiról egyértelműen és hamar le fog jönni,hogy nem jó vele b@szakodni,meg a cuccaihoz nyúlkálni,ezért a hiearchiában hamarabb be tudja tölteni az őt megillető helyét.

szóval hamarabb be tud illeszkedni a fent említett veszélyesebb közegben.

2013. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szichopata a veszélyesebb aki leszúr mert felidegesítetted. Hogy ki mennyi ingertől lesz ideges az mindig meglepetés. Sokszor az is hogy ki szichopata. Szóval ne kísértsd a sorsot.
2013. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nagyon veszélyes: hirtelen haragú és meg tud verni (azért nagyon veszélyes, mert nem feltétlenül a te hibádból nyom le)


veszélyes: nyugodt természetű, de meg tud verni (sok ilyen van, de ha nem adsz okot, észre sem veszed a képességüket)


nem veszélyes: nyugodt természet, nem bunyózik jobban (ezek a normális emberek, szinte csak véletlenül kerülnek bajba)


nem veszélyes, de hamar felkapja a vizet: az első két típus kliense, kis idegesítő sheggdugasz.

2013. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát én mindig mindent magamba fojtok, de nemrégen munkahelyemen egy kartondoboz felidegesített, és minden elsötétedett... mikor magamhoz tértem csak kicsi dobozcafatok vettek körül, tehát a doboz szerint biztosan veszélyes voltam...
2013. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szegény doboz
2013. jún. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én béketűrő vagyok. De egyszer bevertem egy ablakot, amikor 1 órán át hallgattam a h..lyesèget
2016. jún. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!