Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők a Németországban...

Testépítők a Németországban mennyibe kerül 1-hónapra a konditerem bérlet?

Figyelt kérdés
tudom google a legjobb barátom de nem találtam semmi érdemlegeset..:S:) van olyan itt esetleg aki edzet kint németbe vagy ismerőse edz kint? most megyek majd ki dolgozni és az edzést nem akarom abba hagyni nem azért öltem bele több évet hogy mostmár bármi meggátoljon benne!;) helyileg Emsdetten-be megyek ki ha valakinek mond valamit ez a hely..:) Köszi a válaszokat!
2013. jún. 2. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
50-100 euro között van, természetesen van szórás itt is az árakban, attól függ plázába mész edzeni vagy egy alaksori terembe.
2013. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem nem kell nekem pucos terem csak tudjak edzeni mert hiába viszek ki két egykezes súlyzót a majdnem sz@rt se ér! :S:)már csak arra leszek kíváncsi ott ahová megyek milyen terem van egyáltalán de csak németország és a legkisebb városban is van valami ahol edzeni tudok
2013. jún. 2. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!