Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mindig is balettozni akartam!...

Mindig is balettozni akartam! Lehet, hogy még nem késő elkezdeni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, de testileg kinézek 17-18-nak. 7 évis versenyúszó voltam, így szinte az egész testem ki van sportolva, szálkás, hajlékony alkat vagyok. Egy kis bemelegítéssel a spárga simán megy, habár a gerincem nem olyan hajlékony, de szerintem azon is nyújthatnék egy kicsit, és nem lenne baj. A csípőm viszont nagyon erős, és - mondjuk ki - elég nagy a seggem.


Viszont amióta csak az eszemet tudom, balettozni szeretnék. Oké, tudom, hogy profi balerina nem leszek, de egy jó szintre el szeretnék jutni benne. Van ritmusérzékem, de félek, hogy az alkatom miatt röhögve küldenének el bárhova mennék. De annyira-annyira szeretném, és nemsokára már tényleg késő lesz.


Szerintetek megéri belevágni?


2013. jún. 3. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van hozzá tehetséged, és elhivatottságod, akkor nem késő! Még profi táncos is lehet belőled, nem egy olyan hihetetlen balett táncosról hallottam már, akik 14-15 évesen kezdtek.

A legfontosabb, hogy jó helyre menj!

2013. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaz, ő 13 évesen kezdett...

http://www.youtube.com/watch?v=d6kZ90_0eKc

2013. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! :) Én 15 éves vagyok, és fél éve kezdtem el balettozni, azért mert mindig érdekelt. Ahogy te, úgy én is tartottam attól, hogy már késő, de szerintem nyugodtan vágj bele. Budapesten több felnőtt balett tanfolyam működik, én a saját iskolámat ajánlom, kedvesek a tanárok, sok gyakorlatot tudunk már, és nálam sokkal idősebbek is járnak, különböző testalkatokkal, szóval nem érzed magad feszélyezve. A teljesen kezdő tanfolyamok havonta vagy még sűrűbben indulnak, ha Pesten élsz, akkor mindenképpen ajánlom. (miamibalett.hu)
2013. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
persze hogy belevághatsz azén csoporttársam 17 éves és csak két éve balettozik
2013. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!