Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fél órás kettlebell edzés...

Fél órás kettlebell edzés elég valamire?

Figyelt kérdés
Találtam egy helyet, ahol van kettlebell edzés, de csak fél órás és hetente 2x van. én keveslem a fél órát. ti mit gondolotok?
2013. jún. 5. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamennyi állóképességet fog adni, de persze számít, hogy milyen gyakorlatokat végzel, mert elég variábilis eszköz ez.
2013. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, furcsálom ezt a fél órát. és mi van a bemelegítéssel meg ilyenekkel? lehet elmegyek egy alaklommal és meglátom.
2013. jún. 5. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, én azt hittem neked otthon van sajátod. Szerintem menj csak el, aztán ha megtetszik neked és el is sajátítottad, utána majd veszel egyet magadnak, hamar megtérül.
2013. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ... nem mernék magam belevágni.igen én is arra gondoltam elmegyek,kipróbálom és ha jó veszek magamnak és itthon is csinálhatom.
2013. jún. 5. 21:30
 5/8 anonim válasza:
akkor mi a probléma? kipróbálásra bővel elég a fél óra, aztán ha bejön veszel és otthon annyit lóbálod amennyit bírod.
2013. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
végülis...ez így van. :) csak kiváncsi voltam kinek mi a véleménye a fél óráról.
2013. jún. 5. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég intenzív edzéseket lehet vele elkövetni. Híres arról, hogy idő és hely szempontjából is igénytelen. Heti 3x45 percben ha edzel vele, már sokat javíthatsz a kondíciódon.
2013. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Banya92 válasza:
Én nem javaslom neked, hogy egyből vegyél egyet magadnak otthonra. Azért nem, mert elég drága egy eszköz, és a kezdő súlyt nagyon hamar ki fogod nőni ha tényleg rendszeresen edzel. Vehetsz egy nagyobb súlyút ami még drágább aztán azt is kinövöd és így tovább. Szerintem mindenképp érdemes legalább addig edzésekre járni és a konditerem kettlebelljeit használni amíg el nem érsz egy bizonyos súlyú kettlebell-ig ahonnan már nem nagyon akarsz vagy tudsz továbbfejlődni, és akkor venni magadnak egyet otthonra. :) Valamint azért is fontos hogy elmenj az edzésekre, hogy helyesen és pontosan megtanuld a gyakorlatokat, mert ha rosszul guggolsz, rosszul fogod a kettlebellt, akkor az többet árt mint használ.
2013. jún. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!