Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti három nap konditermes...

Heti három nap konditermes edzés és kettő nap futóedzés mellé érdemes lenne szednem tejsavó proteint?

Figyelt kérdés
Sok kérdés volt itt, de minden eset más és más. Én nekem fizikálisan erősödnöm kell. Focizok és hátvédként játszom, de a télen sajnos feljött pár kiló plusz és lomhább vagyok. Ezért most a legjobb formámat kellene előhúzni és most kőkeményen kigyúrom magam, hogy gyorsabb és erősebb legyek.Ebben segít a protein+konditerem?

2013. jún. 8. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A konditerem és a fehérjekoncentrátum még nem garantálja a sikert. Megfelelő étkezés és megfelelő edzés kell. Ez pedig megoldható kiegészítő nélkül is, és konditermen kívül is.
2013. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát tudod, az a helyzet én soha nem foglalkoztam mélyebben ezzel, hogy étrend. Úgy voltam vele..amit megkívánok azt be is vágom. :) De tényleg fogalmam sincsen róla mit tegyek..milyen is az az étrend ami nekem kellene...vajon a kondiban meg tudják mondani? Remélem nem csesznek át :D
2013. jún. 8. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha most kezded a kondit akkor azt javaslom hogy számold ki online hány kalóriát használsz el naponta és egyél ennél csak egy hangyányival kevesebbet. Mondjuk olyan 1-200zal és azon kívül meg fogyelj rá hogy megfelelő mennyiségű fehérjét egyél.
2013. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!