Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért Ő a kedvenced? Szükségem...

Miért Ő a kedvenced? Szükségem lenne a pilótákról rajongói vélemény. Elsősorban a világbajnokokról ( Hamilton, Alonso, Button), de várom a feltörekvő kedvencekről is pár mondatban a véleményeteket.

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Én 2005 óta szurkolok Alonsonak, akkor nagyon tetszett amit a pályán csinált, és pont abba az évbe VB is lett, nagyon megkedveltem, azóta ugyanúgy tart a szurkolásom, még a nehezebb időkben is amikor örülni kellett pár pontoknak is, pl. 2008-2009 stb.
2013. jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
61%
amióta az F1et nézem olyan 8-9 éve, mindig Alonsonak drukkoltam (: igazából a lelkesedése miatt,meg jó pár klassz előzést bemutatott, és szuper , ahogy áttudja lépni a mezőnyt sokszor hátulról indulva... persze mindegyik versenyző tehetséges stb... :)de nekem ő a 'kedvenc' . Még Sutil is szimpatikus egyébként.
2013. jún. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

én 2008 közepe óta nézem az F1-et, érdekes, de előtte még a nevétől is kirázott a hideg :)

amúgy Hamiltonnak szurkolok. és hát nem igazán tudom megmondani, hogy miért, de valahogy az első pillanattól fogva szimpatikus volt. már akkor is, amikor előtte levő évben vasárnapi ebéd közben f1-et kellett nézni....

tudom, hogy sokan nem szeretik, de én ettől függetlenül mindig nagyon büszke vagyok rá ha elér valamit és bátran kijelentem bárkinek, hogy neki szurkolok.

amúgy nálam az is plusz pont volt, hogy amikor találkoztunk vele, akkor annyira örült minden kis apróságnak amit vittünk, meg folyton mosolygott... és na, tök szimpatikus volt élőben is :)


és te kinek szurkolsz?

2013. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem a kedvencem már 9 éve Kimi. Nem egy egyszerű pilóta. Lehet imádni és utálni is, de ő mindig is egy egyedi karakter marad :) Köszönöm a válaszod
2013. jún. 10. 19:11
 5/8 anonim válasza:
nekem egy barátnőm mondta hogy nézzek forma1et két éve, de hozzá tette h Hamiltonnak kell szurkolnom, az első pár futamon az őhelyezéseit figyeltem, de aztán egy futam után láttam, ahogy Vettel egy fiatal rajongójával bánt, és az aranyos volt. Elkezdtem az ő teljesítményét figyelni, az előzéseit és reakciót, és onnantól kezdve lettem "rajongója".Később tudtam meg h előző évben ő lett a VB. Másik kedvencem DiResta, bár nem tudnám megmondani miért szurkolok neki.
2013. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csaki Raikkönen, nagyon nagy forma, nem érdekli a felhajtás, a sok hülyeség csak a versenyzés. Meg tetszik hogy nem veszi teljesen komolyan az egészet, szórakozás neki, meg ha nem nyer akkor levan sza*va az eredmény csak az első hely érdekli. Ő az akivel leginkább azonosulni lehet, ha olyanja van hülyére issza magát, ha valami nem tetszik neki akkor nem csinálja, mint egy hétköznapi ember :D Én nagyon bírom.
2013. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Régen nagy Schumis voltam. Viszont mivel már ő nincs, most 3 versenyzőnek szurkolok nagyon:

- Webber: tetszik a vezetési stílusa, nem beképzelt, nagyon hasonló ember lehet mint én vagyok.

- Kimi: való életbe ha ismerném, tuti ellenszenves lenne, de amúgy az F1-ben meg nagyon szeretem. A végtelen türelme, és nyugodtsága nagyon tetszik. Nem egy idegbeteg fajta szerencsére.

- Button: ő sem az a beképzelt versenyző, és hát szimpatikus nagyon.

2013. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 2007 közepe óta nézem a Forma-1 et.Amikor bekapcsoltam a TV-t rögtön Kimi volt a képernyőn.Később kiderült, hogy ő egy színes figura.Ezért a kedvencem.
2013. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!