Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akinek volt már a kezében...

Akinek volt már a kezében G36K, annak mi a véleménye/tapasztalata? Mennyire pontos, lő táv, szórás stb.

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 17:35
 1/4 anonim válasza:

Ez márkafüggő. Minden márka mást gyárt, hiába néz ki ugyanúgy a fegyver. A legalapabb G36 márka a JG, a legtöbb embernek ilyenje van. Ha félévente átnézeted, karbantartod, el lehet vele játszani. A lőtáv/pontosság a belső csövén, és a hop-up gumin múlik, ami szintén attól függ milyen márka, milyen minőség, így ennek a kérdésenk nincs értelme. Ha jó alkatrészeket raksz egy olcsó fegyverbe, majdnem minden problémát meg tudsz oldani.

Da hamár konkrét választ szeretnél, akkor az SRC márkájú G36-osokat tudnám ajánlani. 10-20 ezerrel drágábbak mint a többi márka, de hidd el, hogy behozza az árát. :D

2013. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hát ha jg g36k-ra gondolsz akkor az ugyanaz mint a c és az e mondjuk az e-nek nagyobb lotavja van a cso hosszusaga miatt.
2013. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! JG a márkája
2013. jún. 11. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyárilag is egy kompakt fegyver. Erős, pontos, strapabíró. Gyárilag is tud produkálni JÓ beállítással és tiszta rendszerrel(szélcsöndben, ezt tényleg zárójelben)40m-t.

Enyém most esett át kisebb "upgrade"-en. Hop-up rendszer és cső csere volt így 55 métert simán lövöm már. Nagyon pontos alapból is; 30-40 méteren kb. 15cm szórása volt, ez AEG-től abszolút elfogadható. Most 50 méteren annyi az enyém szórása. Alapjában véve kezdő, haladó és "profi" fegyver is.

A Jing Gong (amilyen nekem is van) elképesztő alkotása, kedvező áron. Könnyen szerelhető és ahogy írtam alapon is lövi a 40 métert kb 360Fps-sel. Én csak ajánlani tudom.

2013. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!