Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így jó lesz?

Jgorcid kérdése:

Szerintetek ez így jó lesz?

Figyelt kérdés
Kicsit szeptemberre szeretnék egy kicsit megemberesedni úgy jobban.Izomtömeg szempontjából.Most vagyok 182 cm 68 kg 16 éves.Tavaly edzettem egy kicsit, de nem igazán komolyan.Most elhatároztam, hogy elkezdek edzeni úgy komolyabban.Vettem Scitec Nutrion 100 whey protein+mellé még izület védőt.Ezzel szeretném elkezdeni edzésemet.A kérdésem az, hogy mit ajánlanak a szakmabeliek egy kezdő kondisnak :) Válaszotokat előre is köszönöm.:)

2013. jún. 12. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Hát én azt a fajta izét, amit az a csákvári sportoló szedett, amire a kábítószer úgy halott, hogy egyszerűen kinyiffantotta. Magyarul: mi a francnak kezdsz el 16 évesen bármi teljesítményfokozót szedni?! Ahelyett, hogy becsületesen és tisztán edzenél.
2013. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Csillaagos 5 ös az 1 es második mondatára .Ne essetek már át ló túl oldalára .Igazából még az izomzatotok sincs kifejlődve .
2013. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

"amire a kábítószer úgy halott, hogy egyszerűen kinyiffantotta" : egy sportoló nem drogozik. Ha mégis, akkor nem sportoló. A kérdező pedig fehérjét fog szedni, és az ízületvédő is lehet természetes. De ezt most úgy mondod, hogy számodra csak a bőrlégzés és a fényevés fogadható el táplálkozási módként. Annyira röhejes, hogy angolul írja, és mindenkinek méreg... írta volna latinul, és máris az égig dicséritek.


Ezek a kiegészítők csak úgy hatnak, ha van mögöttük egy kiegyensúlyozott étrend. A diéta az alapja az egésznek, a kiegészítő pedig azért kiegészítő. Én inkább egy multivitaminnal kezdenék, és csak utána a többit.

2013. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Na látom megjöttek az okosok. Ugyanolyan százalékkal :P


Okosodjunk:

- 100% ( a százalék kimaradt) whey protein. Mit jelent ez? A 100% azt, hogy teljes egészében állati eredetű a fehérje, ami benne van. A whey a tejsavó angolul, a protein meg fehérje. A protein szó amúgy nem egy modern találmány, 1838-ban adta a vegyületcsoportnak a híres vegyész, Berzelius ezt a nevet, jelentése elsődleges fontosságú.

- Ízületvédő. Ezek általában glükozamin, kondriotin és msm tartalmú készítmények. Mindhárom az izületek védelmében, építésében játszik szerepet (nahát).


Teljesítményfokozók? A francokat. Csalás? A francokat. Káros? A francokat. Drognak minősül? A francokat. Érdemes tök tudatlanul írogatni? A FRANCOKAT!

Ennyit rólatok.


Kérdező: az első dolog az étrend összerakása. Tömegnövelő étrend, keress rá guglin. Aztán jön egy jó multivitamin (nem centrumos tengerimalac-szint), és aztán az edzés utáni protein. Az ízületvédő sem árt, de előtte persze illene megtanulni a gyakorlatok helyes végrehajtását. Az a legjobb ízületvédő. Nem a kiegészítőktől kell várni a csodát.

2013. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. jún. 12. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!