Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásító edzés mellett...

Szálkásító edzés mellett pontosabban hogy is néz ki a szálkásító diéta?

Figyelt kérdés
Már utánaolvastam és próbáltam is, de nem igazán értettem pár dolgot és nem volt eredménye. Örülnék, ha tudna olyan segíteni, aki csinálja vagy csinálta már.
2013. jún. 22. 09:17
 1/6 Lipton. ***** válasza:

A fehérjebevitelt meg kell emelni hogy izomból ne veszítsél, általába 2.5-3* tskg

szénhidrátot csökkenteni kell, ezt be kell állítani hogy neked hogy jó kezdj magasabban aztán csökkentsd, elkezded pl 3* tskg ról és ha nincsen fogyás akkor csökkented

cukros zsíros lisztes kajákat elfelejtheted :D

2013. jún. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt meg felejtsd el, hogy szálkásító edzés, ilyen nem létezik.
2013. jún. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lipton. ***** válasza:
ja, ha arra gondolsz hogy kis súlyba belenyomsz 1000-et akkor felejtsd el mert az hülyeség
2013. jún. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szálkásító edzés max az anaerob.:) Szóval minden alkalommal felállsz az ellipszis trénerre és szép 130 környéki pulzussal elbohóckodsz rajta 15-20-25-30 percet.

Hallottam mér sok helyről, hogy minimum a 30 perc. De nekem bejött a 18 perc is. 200 kalóráit írt ki a gép, ami mondjuk nem reális valószínű, de táptalajnak megfelel. Figyeltem a ch bevitelre és nem ettem mocskot és fogytam. Nem sokat, de eleget.

2013. jún. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen közbe rájöttem, hogy rosszul fogalmaztam meg és nem így értettem.:


"ja, ha arra gondolsz hogy kis súlyba belenyomsz 1000-et akkor felejtsd el mert az hülyeség"


Tudom, hogy hülyeség nem ezt csinálom.:) Szóval az se gond, ha nem követem szabályosan az előírt diétákat? Neten szálkásító diéta néven elég sok dolgot találtam, de nekem nem igazán jön be. Egyrészt szeretek változatosan enni, de nem lennék képes több hónapig szinte ugyan azokat az ételeket fogyasztani, másrészt legtöbb helyen olyat is olvastam, hogy csak tojásfehérjét egyek. Nem szívesen dobom ki az ételt és a tojást nem fogom szétválasztani reggelinél.:D Akkor úgy is jó, ha többször kevesebbet eszek és vigyázok arra, hogy miből mennyit eszek?:)

2013. jún. 22. 09:54
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es, amit írsz, az pont hogy az aerob. A 30 perces (inkább 45) minimumot pedig azért találták ki, mert a nagy átlagnak ennyire van szüksége, hogy érjen is neki valamit.
2013. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!