Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudom úgy erősíteni a...

Hogy tudom úgy erősíteni a combomat, hogy közben kímélem a térdeimet?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,lazák a térdszalagjaim, az orvos azt javasolta, hogy mozogjak sokat, erősítsem a combjaimat, mert a combizmok fogják adott esetben átvenni a szalagok feladatát. futni nem futhatok, eredetileg is attól fájdult meg a térdem, akkor derült ki a problémám. kerékpározáskor is fáj. itthon szoktam néha tornázni, de sokszor még akkor is megfájdul. nem elviselhetetlenül, de azért jelző értékű, hogy ilyet többet ne. ötletek?
2013. jún. 23. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A legjobb comberösitö gyakorlat a gugolás de elsöre ne a sima gugolásal kezd mert azt nem fogod birni holnap linkelek 1 pdfet amiben elolvashatod a teljes gyakorlat leirását csak most nem vagyok gépközelben

.

2013. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aikiboxer ***** válasza:
Szobabicikli, lábgép és ha már megerősödött, óvatos guggolás. Rendesen melegíts be (térdkörzés stb.), utána biciklizz egy fél órát. Pár hét múlva teljesen jó lesz a térded.
2013. jún. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt van a könyv amit igértem ebben a könyvben van több gyakorlat is azokat is kiprobálhatod, mindegyik gyakorlat 9 lépésre van osztva tehát 9 nehézségi szintre az első lépés a legkönnyebb a második mégnehezebb de abban az esetben nem nehéz ha végigcsináltad az elötte lévőt. Ha a gyakorlat első lépése sem megy pedig az nem is nevezhető gugolásnak csak olyan rehabilitációs gyakorlat, akkor a szobabicikli ammig meg nem tudod csinálni az első lépést. Remélem segithettem. Sajnos nem engedi, hogy belinkeljem ide neked de elküldöm üziben.
2013. jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2013. jún. 25. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!